GF sērijas augstspiediena centrbēdzes ventilators

Produkta ieviešana: GF sērijas augstspiediena centrbēdzes ventilatoru galvenokārt izmanto pneimatisko transmisijas miltu ražošanas līniju, dienas kviešu pārstrādes jaudu 120 300 tonnu. GF sērijas fani noformēšanas procesa laikā mēs plaši absorbēt progresīvās tehnoloģijas gan mājās, gan ārzemēs, kas saistīti...

Produkta detaļas

Produkta ieviešana:

GF sērijas augstspiediena centrbēdzes ventilatoru galvenokārt izmanto pneimatisko transmisijas miltu ražošanas līniju, dienas kviešu pārstrādes jaudu 120 300 tonnu.


GF sērijas fani noformēšanas procesa laikā mēs plaši absorbēt progresīvās tehnoloģijas gan mājās, gan ārzemēs, kas saistīti ar šķidrumu mašīnas, tajā pašā laikā nepārtraukti vada universitātes, pētniecības institūti ekspertu saberšana sistēmas, un beidzot sasniegt panākumus tajā.


GF sērijas fani ir zems trokšņa līmenis, labu izskatu, stabila darbība u.c. priekšrocību. Gaisa spiediena un gaisa tilpums var izpildīt gan horizontālo, gan indukcijas tipa sūkšanas padeve, kas dod labumu elastīgi izvēlēties, vai prasība jaunās rūpnīcas būvniecības vai vecā mill pārveides.


Turklāt, GM tipa augstspiediena ventilatoru var arī pielietot pneimatiskā pievada un piespiedu ventilācija, citos programmas laukos.


Transportē gāzi nedrīkst būt netoksisku, nekaitīgs, nerūsējoša un nav hypergolic ar ne vairāk kā 80℃ un putekļu koncentrāciju temperatūru virs 150mg/m3.


Izmeklēšana