Pilnīga automatizācija mikro dozēšanas skala

Pilnībā automātiska minerālūdenī partiju pārformēšanu skala ir sava veida augsto tehnoloģiju viedo elektrisko aprīkojumu, kas tika izstrādāta rūpniecības mikro materiāla partijas sūtīšanas sistēmu. Pulvera, granulu, gabalos un beramus materiālus dažādās rūpniecības vidēs, to var darīt šādi darbojas automātiski un...

Produkta detaļas

Pilnībā automātiska minerālūdenī partiju pārformēšanu skala ir sava veida augsto tehnoloģiju viedo elektrisko aprīkojumu, kas tika izstrādāta rūpniecības mikro materiāla partijas sūtīšanas sistēmu. Pulveri, granulas, gabalos un beramus materiālus dažādās rūpniecības vidēs, to var darīt šādi darbojas automātiski un precīzi: pilnīgi automātiska mikro materiālu mērīšanas, pilnīgi automātiska daudzuma partijas sūtīšanas un pilnībā automātisko pārvadāšanas vadības. Tā ir stabila un precīzu, ievērojami uzlabo rūpniecības mikro materiāla partiju pārformēšanu efektivitāti un pilnīgi novērš iespējamās kļūdas, ko manuālo partiju pārformēšanu un dempinga.

Dažādu akciju nodalījumus, piltuves mērogu un pārvadāšanas ierīcēm apgāšanos pieejami atbilstoši klientu prasībām. Un dozēšanas daudzumu vienotā mērogu, dubultā zvīņas un multi svari var tikt sajauktas dažādu prasību.

Funkcijas un iespējas

1. saskaņā ar materiāla formulu iestatīt datoru, pilnībā automātiskas svēršanas, partiju pārformēšanu un transporta var veikt precīzāk.

2. Ja veic manuālo partiju pārformēšanu var pamatīgi izvairīties. Tādējādi tiek garantēta produkta kvalitāti.

3. vienota materiālu dinamisko partiju pārformēšanu novirze nedrīkst būt vairāk par ±0.03 % no maksimālo jaudu, kas ir starptautiskās moderno tehnoloģiju.

4. partijas sūtīšanas ātrums: partijas sūtīšanas ātrumu viena materiāla var sasniegt 30kg/28s, pamatojoties uz kuru iepakojuma svārpsts ir 110mm un materiālu īpatsvars ir 600 kg/m ³, kas ir starptautiskās moderno tehnoloģiju.

5. trīspunktu karājās sistēma ir viegli montāža, izjaukt un uzturēšanu.

6. īpaši veidotā dozēšanas svārpsts īpašu materiālu pielieto, lai gan laba intensitāti un slikti vienmērību materiālus var transportēt efektīvi kad dozēšana.

Pilnībā automātiska minerālūdenī partiju pārformēšanu skala ir plaši piemēro lopbarības, pārtikas, medicīnas, ķīmijas nozarēm realizēt pilnīgi automātiska partiju pārformēšanu un automātisko pārvadāšanas misu un granulu mikro materiāla.


Izmeklēšana