Pilna automātiskā šķidrā pievienošana sistēmai

Pilnībā automātiska svēršanai tipa šķidrumu pievienošanu sistēmai kopumā strādā ar partijas sūtīšanas sistēmu. Īss ievads 1. Liquid skalas atsevišķi kontrolē skārienekrānu. Oriģināls partiju pārformēšanu datoru nedrīkst piedāvāt sākuma vai pievienojot signālus vai tieši kontrolēt. 2. kontroles sistēma var uzstādīt...

Produkta detaļas

Pilnībā automātiska svēršanai tipa šķidrumu pievienošanu sistēmai kopumā strādā ar partijas sūtīšanas sistēmu.

Īss ievads

1. liquid skalas atsevišķi kontrolē skārienekrānu. Oriģināls partiju pārformēšanu datoru nedrīkst piedāvāt sākuma vai pievienojot signālus vai tieši kontrolēt.

2. kontroles sistēma var uzstādīt kontroles telpā vai vietā, kas ir ērts darbam.

3. kontrolierīci var ievadīt dažas normālas formulas iepriekš ar touch screen vai tiešā ievades šķidruma formula no datora.

4. darbojas šādi: noteikt šķidruma formula un partiju daudzumu pirms svēršanas. Partijas sūtīšanas datoru nosūtīt sākuma signāls, un pēc tam automātiskās svēršanas un pievienojot tiek veikti. Pēc tam vadības telpā nosūtīt sāk pievienot signālu un tad apsmidzina maisītāja šķidruma. Sistēma tiks pārtraukta, kad šķidrums ir izrakstīta. Beidzot apdares signālu tiks nosūtīts partiju pārformēšanu datoru. Savukārt darbības tiks pārstrādātas.

5. ir divi kontroles veidi: manuāla un automātiska operācijām. Visas ierīces var sākt vai pārtraukt individuāli manuālas darbības. Automātiskai darbībai šķidrums tiks pievienots tvertnē automātiski, kad šķidrums ir zema līmeņa un pievienojot būs pārtraukt, ja šķidrums ir augstā līmenī.

Tas plaši lietots svēršanai tipa šķidrumu pievienošanu sistēmai barības, pārtikas, medicīnas nozarēs utt.


Izmeklēšana