Peldošā zivju ēdienu lolojumdzīvnieku barības barības koncentrātu preses Mill

To var pilnībā izmantot dabas resursus, ir labs stingrību, nevainojami gludām, ilgu glabāšanas laiku un standarta moistness pakāpi.

Produkta detaļas

Produkta apraksts:
1 WS seriālā peldošā zivju barības koncentrātu mašīna var darbina dīzeļmotors, gan E-mehānisko.
2. mēs pieņemt jaunas konstrukcijas tiešais savienojums ar mehānisko vārpstu un viņš galveno šahtas eju, ko pārvarēt josta, kas savieno kā ilgu laiku, lietojot vaļēju defekts.
3. kad rupjā lopbarība tiek pievienoti, veidni, nospiežot rullīšu un lopbarības būs uzkarsēts līdz 60-80 grādu berzes starp tām.
4. pēc tam, kad tiek nospiesta, izmantojot veidni, lopbarības tiks izmesti no atbildētāja valsts granulu.
5. jūs varat izvēlēties granulu lielums, izmantojot dažādas veidnes ar dažāda lieluma caurumiem.
6. dīzeļmotors ir cita izvēle, brauciet ar mašīnu, sajūgs un paātrināt-samazina ātrumu ierīci, lai mainītu tās ātrumu.Priekšrocības:
To var pilnībā izmantot dabas resursus, ir labs stingrību, nevainojami gludām, ilgu glabāšanas laiku un standarta moistness pakāpi.Izmantotais diapazons:
Peldošā zivju barības koncentrātu mašīna var izmantot siltuma ikdienas vai jaukta tipa rupjās lopbarības kukurūza, pupas, salmi, zāles miltu u.c. materiālus.


Mūsu uzņēmums ir arī citu dzīvnieku barības mašīnu, lūdzu, pasakiet man savu izejvielu, ražošanas jaudas un lietojumprogrammas, pēc tam dos jums piemērotāko ieteikumu, arī nosūtīsim jums piedāvājums pēc tam, kad es varu saņemt savu izmeklēšanu.

FDSP ir kopējais risinājums sniedz galvenokārt barības nozarē un integrēta ar barības mašīnas, uzglabāšanas iekārtu, minerālmēslu mašīnas atjaunojamās enerģijas iekārtu un tās inženierijas. Ņemot andquot; Radīt vērtību, customersandquot; kā mūsu moto, mēs cenšamies sniegt smalki izstrādāta, ekonomisko andamp; pievilcīga, izturīgs risinājums mūsu aizjūras klientiem.

Neizbrauktu sertifikāts ISO9001, CE, SGS un mūsu klienti ir bauda pie mums JŪRĀ, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Okeānijā, Dienvidamerika utt. Mums ir uzkrāta bagātīgāka pieredze vispusīgu attīstību, izmantošanu lauksaimniecībā.

Mēs kļūt noteikti par nozares līderi un censties veicināt labi cilvēkiem sabiedrībā, būt uzticama, stabils partneris ilgtermiņa un radīt ieguvumus klientiem.


Hot Tags: peldošā zivju ēdienu lolojumdzīvnieku barības barības koncentrātu preses dzirnavas, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana