Peldošā zivju barības mašīnu Fdsp

Peldošā zivju barības pieņemšanas mašīna tiek lietoti, lai veiktu granulveida nogulsnes no graudu, sojas pupu, graudaugu vai citiem materiāliem. Koncentrātu peld ūdenī vismaz aptuveni 12 stundas. Jo īpaši attiecībā uz akvakultūras nozares, piemēram, zivis, shrimptortoise un citu ūdensdzīvnieku produktu. Materiāli...

Produkta detaļas

Peldošā zivju barības pieņemšanas machineis mēdza taisīt granulu no graudu, sojas pupu, graudaugu vai citiem materiāliem. Koncentrātu peld ūdenī vismaz aptuveni 12 stundas. Jo īpaši attiecībā uz akvakultūras nozares, piemēram, zivis, shrimptortoise un citu ūdensdzīvnieku produktu.


Materiālus par peldošā zivju barības mašīna

izejvielu var būt: kukurūza, kvieši, soja, graudu, kaulu pulveris u.c.

Piezīme:izejmateriālu vajag sasmalcina 60 80mesh izejvielu mitruma saturs: 13-18 %


Superiorities Aqua barības koncentrātu mašīna

1. augstas kvalitātes gatavo granulas: barības pelletizer pieņem divu slāņu apvalkā balzāms, tāpēc materiāls var pilnīgi vārīti, īpašo vajadzību apmierināšanai un nodrošinātu kvalitatīvu gala ūdens plūsmu granulas.
2. augsta efektivitāte: galvenā vadītāja pieņem augstas precizitātes pārnesumu pārvades, tilpums var būt uzlabota aptuveni 20 %, salīdzinot ar siksnas transmisijas un ar zemu enerģijas patēriņu.
3. augsta rogas veidošanā likme: starptautiskās uzlabotas pavasara sakabes ierīce ir romāns un kompaktu struktūru, kas nodrošina granulu veidošanas likmes augstākas nekā 95 %.
4. droši un viegli veikt: pārslodzes aizsardzības un elektrisko vadības sistēmu veikt operācijas droši un viegli.
5. ilgu lietošanas ilgums: vairākus apertūras gredzenu mirst izvēle, lielisks gredzens mirst kuģiem nodrošina ilgu ekspluatāciju galvenās daļasGalvenie pasākumi zivju barības ražošanu, ir šādi:

Tīrīšanas ProcessTīri materiāli, lai atdalītu piemaisījumus;
Malšanas procesaSasmalcina izejvielu pulverveida formas ar barības āmuru mill
Granulētas ProcessAr zivju barības koncentrātu mašīnu padarīt pulverveida vērā barības granulas
Dzesēšanas procesāAtdzist zivju barības granulas ar dzesētāja
Žāvēšanas ProcessVeļas žāvētājs mašīna ar gatavās granulas
Saiņošanas procesāIepakojuma plūsmu granulas, iepakojuma iekārtasPeldošā zivju barības mašīna strādā Scence


Izmeklēšana