Zivju barības koncentrātu mašīnu & garneļu barības koncentrātu mašīna

Salīdzinājumā ar parasto aqua barības koncentrātu dzirnavas, DDC kondicionētājs bieži lieto īpašas pakāpes aqua plūsmu veidošanā.

Produkta detaļas

Salīdzinājumā ar parasto aqua barības koncentrātu dzirnavas, DDC kondicionētājs bieži lieto īpašas pakāpes aqua plūsmu veidošanā.

Līdzekļi ir šādi:

1. divas bultas kondicionieriem ir dažādu diametru un rotācijas ātrumu, kas parāda dažādu kustību ar pretējā rotācijas virzienā, kas padara materiālu, tvaika un šķidrumu pilnīgi jauktas, apcirstām un nekrustojas ar divām vārpstām; airi

2. max kondicionēšanas laiks var būt 180 sekundes, nodrošinot pilnu kondicionēšana materiāla ar augstu vārīšanai un laba stabilitāte ūdenī.

3. visas daļas balzāms ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda;

4. pilna platuma atvēršanas struktūru balzāms atvieglo ekspluatāciju un apkopi, airi leņķi var brīvi pielāgot.Zivs granulu mašīnu detaļasPievilcīgs priekšrocības īpaši aqua zivju ekstrakta koncentrāta mašīna

Non-putekļu darbnīca

Siemens motoru, ieved SKF/NSK gultņu

Aprīkota ar auto, dzesēšanas un eļļas pievienojot sistēmas

Valstu patentu

Saprātīgu cenu
Saistīto iekārtu FDSP zivju granulu mašīnu

Iezīmes FDSP īpašu aqua feed granulēšanas iekārta

(1) zivju barības ražošanas iekārta ir aprīkota ar skrūvju padevi kontrolē FC invertora ar pastāvīgo magnētu izņemšanas dzelzs piemaisījumiem.

(2) nerūsējošā tērauda kondicionieris padara pat saglabāšana un vārīšanai pietiekamu efektu.

(3) zvejas rīkus, kas tieši savieno vadītāja pieņem augstu precizitāti un efektivitāti. Produkciju var palielināt 20 %, salīdzinot ar ekstrakta koncentrāta dzirnavas darbina ar jostu.
(4) augstas kvalitātes bearings(SKF/NSK), eļļas zīmogs (no Vācijas) pieņēma padara darbību bez aizķeršanās.
(5) galvenās zvejas rīkos un zobrata vārpsta pieņem carbonizing slāpē ar augstu precizitāti, lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.
(6) S formas sakabes izmanto augstas spējas atgūt pārvietojuma priekšrocības.
(7) die ātri savākt un demontēt; mirst pacēlājs ir obligāta.
(8) piemērojama visādi augstas kategorijas dzīvnieku/lopkopības/aqua barību. Divu vai trīs slāņu balzāms ir obligāta.
(9) ātrums-pielāgot barošanas, pieņēma šo mašīnu var kontrolēt barošanas spēju pareizi atbilstoši dažādiem un atbilst ražošanas prasību granulas ar dažādiem diametriem.
(10) apstiprinājusi CE

Izmeklēšana