Pabarotu Pellet Mill mašīna (granulu Press) SZLH508

Augstas veiktspējas SZLH508 Feed Mill aprīkojums (barības koncentrātu Press) SZLH sērijas barības ekstrakta koncentrāta mašīna (granulu preses) augstas precizitātes rīkiem vadīt gredzens mirst barības koncentrātu mašīna, šī mašīna ir nerūsējošā tērauda balzāms ar ātruma kontroles biežumu, izmanto Šveice "SKF" augstas kvalitātes gultņu, nodrošina...

Produkta detaļas

Augstas veiktspējas SZLH508 barības dzirnavu iekārtas (barības koncentrātu Press)

SZLH sērijas barības ekstrakta koncentrāta mašīna (granulu preses) ir augstas precizitātes rīkiem drivering mirst barības koncentrātu mašīna, šī mašīna ir nerūsējošā tērauda balzāms ar ātruma kontroles biežumu, izmanto Šveice "SKF" augstas kvalitātes gultņu, nodrošinātu augstas efektivitātes, stabila un zema trokšņa disku, var strādāt tikai ar itselectric kabineta. To var izmantot visu veidu lielo, vidējo un mazo saimniecību (barības koncentrātu ražošanas līnija) veikt barības koncentrātu barot dzīvniekus, par izejvielām, tas var būt graudiem, piemēram, kvieši, kukurūza, kukurūzas u.c., un iedot tam zāli, salmu var attiecināt arī uz šo mašīnu ir ļoti plašs pielietojums.

Šīs barības koncentrātu ražošanas mašīnas detalizētas instrukcijas
1 iekārtas, izejvielas var būt kukurūzas, kviešu un citu graudu, zāle arī labi.
2 ja izejvielas ir pulveris, var padarīt par granulu tieši.
3 Ja izejvielas daļiņu izmērs, pirmkārt, mums vajag sasmalcināt tos pulveris ir mazāks tad 3mm powders.and arī dažus lūgumus no izejmateriāla mitrums, tas ir labāk, ja mazāk nekā 30 %.
4 Ja jūs vēlaties veikt dažāda izmēra granulas, lielumu, parasti mēs nozīmē granulas diametrs, jūs varat iegādāties vairākas dažāda izmēra gredzenu mirst.
Mašīna var dot granulu attiecībā uz mājputniem, govs, liellopi, cūkas, vistas un tik on.mainly grimstošā granulas, jo granulu blīvums ir liels, ja vēlaties izveidot peldošu barību, tātad ir jāiegādājas vēl viens presēt.


Ideāls garantijas pārdošanas pakalpojumus
. pēc instalācijas un regulēt, mēs mācību mūsu customerand #39; s strādāt kā darboties;
b. mācību darba ņēmējs, kā uzturēt un aizsargāt;
c. saskaņā ar līdzekļiem mēs dos pilnīgu saglabāt noteikumus jums, kā saglabāt, lai saglabātu, kas uztur satur);
d. mūsu uzņēmuma garantijas pārdošanas nodaļas aicinu jūs ar regulāriem starplaikiem, jautājiet ja saglabāt un dot padomu.


Augstas veiktspējas barības dzirnavu iekārtu SZLH508

ModelisSZLH508
Galvenā motora jauda110kW
Kondicionētājs jauda7.5kW
Strāvas padeve2.2kW
Mirst gredzena diametrs508mm
Jauda6-20t/h
Gatavo granulu izmērs2-18mm


Varbūt jūs vēlas iepazīt otru related gredzenu mirst granulu mašīnu
Gredzena Die barības Pellet Mill SZLH350
Dzīvnieku barības koncentrātu mašīnu SZLH250
Dzīvnieku barības koncentrātu preses SZLH420
Ilgs kalpošanas laiks barības koncentrātu Mill SZLH320
Barības ekstrakta koncentrāta mašīna (granulu Press) SZLH400
Jūs varat jautāt mums, lai uzzinātu vairāk par visu veidu un jaudu barības koncentrātu ierīču, protams, mēs sniedzam ekspertu pielāgotus pakalpojumus, tāpēc ļaujiet mums zināt, ko jūs vēlaties, lūdzu.Izmeklēšana