Barības nozares Šilo

Mūsdienu dzīvnieku barības dzirnavas parasti ir milzīgs pārstrādes jaudu par lielāko daļu graudu jo īpaši kukurūzas/kukurūza, soja. Tas būs smags darbs šādu lielapjoma materiālu tonnas cilvēku spēku darbības, tādējādi dziļa vēlme auto lielāko daļu graudu apstrādes sistēma lopbarības dzirnavām, kas ir lielapjoma krātuves silo sistēma...

Produkta detaļas

Mūsdienu dzīvnieku barības dzirnavas parasti ir milzīgs pārstrādes jaudu par lielāko daļu graudu jo īpaši kukurūzas/kukurūza, soja. Tas būs smags darbs darbības šādu lielapjoma materiālu tonnas cilvēku spēku, tādējādi dziļa vēlme auto lielāko daļu graudu apstrādes sistēma lopbarības dzirnavām, kas ir lielapjoma krātuves Šilo sistēma lopbarības dzirnavām, un var piemērot arī miltu dzirnavām uz kukurūzas/kukurūzas vai kviešus, eļļas spiestuves un citas rūpniecības.Mūsu lielapjoma glabāšanas nodalījuma dzīvnieku barības dzirnavas parasti piegādā kopā ar lopbarības dzirnavām un izstrādāti kopā.

Ar lopbarības dzirnavām, lopu barību bieži glabājas šaurs betona tvertnēs līdz pat 20 metrus augsts. Iepildīšanas tvertnēs rada putekļu daudz. Apakšējā daļā tvertnēs, skrūves tipa konveijeri izvades dzīvnieku barību. Lai izvairītos no gaidīšanas režīmā darbojas konveijeri vai pārpildes, tvertnēs, līmeņa mērījumiem ir nepieciešama.

FDSP ražo dažādas jaudas barības uzglabāšanas tvertnēs: cinkots ietvaru, pneimatisko iekraušanas, apskatot loga iespējamību.


Vairāku dimensiju tipi dažādām vajadzībām.

Viegli barības kontaktligzdā.

Bez aplinkiem.

Plūsma ir svaigi.

Silosi ar centrālo centru vai decenter.

Kāpnes ar drošības žogu.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Izmeklēšana