FDSP Ring mirst dzīvnieku barības Pellet Mill

FDSP var ražot dažāda veida gredzenu nomirst, atbilstoši klientu prasībām FDSP piedāvā pilnu komplektu plūsmas iekārtu risinājumus.

Produkta detaļas

FDSP var ražot dažāda veida gredzenu nomirst saskaņā ar uzraudzību #39; prasības

FDSP piedāvā pilnu komplektu plūsmas iekārtu risinājumus.


Ievads mūsu pelle dzirnavu gredzenu mirst rūpnīca

Mēs esam profesionāli ražošanas rūpnīcuGredzena nomirst, Pellet nomirst, vienotas nomirst, Feed Mill Pellet Ring nomirst, Pellet Mill Ring nomirst, dzīvnieku barības Pellet Mill Ring Die, granulu mašīnu Ring nomirt, Pellet nospiediet zvana Die, koksnes granulu mašīnu Ring nomirt, gredzenu mirst piederumirezerves daļas u. tml.

Mums ir savsgredzena mirst fabrikaun tehnisko inženieri ar 20 tajāiekļauj #39; s pieredzi. Katru gadu mēs visi pārdot aptuveni 4000 rezerves daļas: zvana nomirst, veltņi, rullīšu mezglus ar visā pasaulē.

Gredzena die ir ļoti svarīga daļa nogredzena mirst granulu mašīnuvisā ražošanas procesā. Gredzena mirst kvalitāti ne tikai tieši saistīts ar kvalitāti un granulas produkciju, bet arī darbojas valsts iekārtas un uzturēšanas izmaksas.Gredzena mirst dzīvnieku barības Pellet Mill

FDSP gredzenu die plaši tiek pielietotas lielu, vidēju andamp; neliela izmēra akvakultūru, pārtikas un dzīvnieku barības rūpnīcās, lopkopības saimniecībām, mājputnu saimniecībām, individuālajiem lauksaimniekiem un mazu andamp; vidēja lieluma saimniecības, lauksaimnieki vai lielu, vidēju andamp; neliela izmēra barības rūpnīcās, kas ir barības pārstrādes mašīnas, kas paredzētas tieši iespiezdams varžacīm, pupu celulozes, salmiņi, zāle, rīsu sēnalas un citi objekti, kas sagrāva granulas.

Gredzena mirst ir ļoti svarīga daļa no gredzena mirst granulu mašīnu visā ražošanas procesā. Gredzena mirst kvalitāti ne tikai tieši saistīts ar kvalitāti un granulas produkciju, bet arī darbojas valsts iekārtas un uzturēšanas izmaksas.

Ring Die


Granulu mašīnu gredzenu mirst ieviešana

1. materiāla gredzenu die: X46Cr13 /4Cr13(stainless steel) 20MnCr5/20CrMnTi (leģētiem tēraudiem) vai pielāgotu
2. zvana mirst: 52 cietība-60HRC
3. mirst gredzenu diametrs var darīt: 1.0 mm līdz 28 mm
4. nogulšņu mirst tipa var darīt: gredzena mirst vai dzīvoklis Die
5. ārējais diametrs var darīt: ārējais diametrs 1800 mm
6. ekstrakta koncentrāta Die modeli, mēs varam pielāgot:
CPM, Buhler, CPP, OGM, Zhengchang(SZLH/MZLH), Amandus Kahl, Muyang(MUZL), Yulong(XGJ), AWILA, Federācijas, Andritz Sprout, kaitinot, Paladin, Sogem, Van Arssen, Yemmak, Promill; u. tml. Mēs arī var pielāgot jūsu saskaņā ar zīmējumu.


Pielāgot specifikācija:
Mēs var sniegt gredzenu mirst forall galveno brandsof granulu mašīnu tik asANDRITZ, CPM, ZCME, IEMME, JKAP, SOGEM, SPROUT(UMT), MATADOR(UMT), MABRIK, BĪLERA, PALADIN, Federācijas, PROMILL, YEMMAK utt. Pielāgotus izmērus un gredzenu mirst zīmējumi ir apsveicami.Izmeklēšana