FDSP Pellet Mill Roller čaumalas pārdošanai

Jums ir iespēja noņemt vienu mirst un veltņu komplektu no jūsu dzirnavām un to aizstāt ar jaunu komplektu ar specifikācijām, lai optimizētu ražošanas nākamo partiju, visi minūtēs. Katrā mirst un rullīšu asamblejas uzturēšanās ir kopā kā viens vesels, paplašinot mirst un rullīšu dzīvi un ļauj viegli uzglabāšanas un pārveidošanas...

Produkta detaļas

Jums ir iespēja noņemt vienu mirst un veltņu komplektu no jūsu dzirnavām un to aizstāt ar jaunu komplektu ar specifikācijām, lai optimizētu ražošanas nākamo partiju, visi minūtēs. Katrā mirst un rullīšu asamblejas uzturēšanās ir kopā kā viens vesels, paplašinot mirst un rullīšu dzīvi un ļauj viegli uzglabāšanas un pārveidošanas.

I.D. = iekšējais diametrs Roller Shell: iekšpusē diametrs visbiežāk identificēto dimensija koncentrāta rullis čaulas un vienmēr ir norādīts laikā mirst atlasi.

OD = Roller čaulas kopējais diametrs: granulu un rullis korpusa diametrs

W = Roller čaulas platums

Mūsu gredzenu nomirst un rullīšu čaumalas tiek labi pārdoti visā pasaulē, mēs varam arī veikt visu veidu skrošu dzirnavas rullīšu korpusiem saskaņā ar customersand #39; zīmējums. Mēs esam katru daļu, jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu iekārtas darbojas nevainojami.

Izmeklēšana