FDSP mašīnu plūsmas dzesētāja / mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta

Dzesēšanas iekārta mājputnu koncentrātu pielieto karstu un mitru granulētā produktiem ar labu plūstošs iespējām efektīvi dzesēšanai. Tipisks lietojumprogrammas paredzētas dzesēšanas barības granulas un koksnes granulām. Tas var samazināt temperatūru, granulas no 80 ~ 90ºC apmēram 3 ~ 5ºC virs apkārtējās vides temperatūrā. Un granulu mitruma saturs ir samazināts no 17 % ~ 18 % līdz 12 % ~ 13 %.

Produkta detaļas

Ievads---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta
Mājputniem ekstrakta koncentrāta dzesēšanas machineis piemērot karstu un mitru granulētā produktiem ar labu plūstošs iespējām efektīvi dzesēšanai. Tipisks lietojumprogrammas paredzētas dzesēšanas barības granulas un koksnes granulām. Tas var samazināt temperatūru, granulas no 80 ~ 90ºC apmēram 3 ~ 5ºC virs apkārtējās vides temperatūrā. Un granulu mitruma saturs ir samazināts no 17 % ~ 18 % līdz 12 % ~ 13 %.
Energoefektivitāti, padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku, lielisks dzesēšanas rezultāts un zemākas investīciju izmaksu priekšrocības ir veikuši pretplūsmas granulas dzesētājs priekšroku vairumam lietotāju, barības un koksnes granulu augu.

Līdzekļus un priekšrocības---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta

A) ekstrakta koncentrātu dzesēšanas iekārta ir ņemts vērā letes pašreizējā dzesēšanas principu atdzist koncentrāta materiāls ar augstai temperatūrai, lielam mitrumam. Tā var izvairīties no šoka dzesēšanas parādība, kad aukstais gaiss sazinās ar karstu materiālu, tādējādi var novērst koncentrāta izskatu, radot crazings.
B) Dzesēšanas tvertne pieņem astoņstūris konstrukciju, kas nodrošina dzesēšanu ir nav miris leņķus.
Paredz gaisa slēgts materiāla padeve, liela ieplūdes gaisa satiksmes jomā, izcilu dzesējoša iedarbība.
C) izkraušanas ierīces materiālu pieņem slaidu vārstu turp un veidu, stabilu un drošu darbību, maz atlicis.
D) atdzesētu barības rogas temperatūras wonand #39; t augstâkam nek apkārtējās vides temperatūrā + 3 ~ 5ºC, arī piemērots dzesēšanas daļiņu materiāls.
Dzesēšanas ātrgaitas un izdevīgiem dzesējoša iedarbība. Dzesētāja pretplūsmas granulas var atdzist vairāk granulu uzturot optimālu granulu kvalitāti.
Zemāks enerģijas patēriņš, vienkāršu darbību un tīrīšana, augstu ražošanas efektivitāti.

Pieteikums---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta

Pretplūsma dzesētāji izmanto galvenokārt liela vai vidēja lieluma barības granulēšanas iekārtas un kokskaidu granulu ražošanas līnijas. Granulu dzesētāji var atdzist koncentrāta materiālu un samazina temperatūras un mitruma saturs. Tāpēc dzīvnieku barības granulas ir ērtāk, lai iepakotu, transportēt un uzglabāt.


Tehniskie parametri---mājputnu ekstrakta koncentrāta dzesēšanas iekārta

ModelisSKLB1.5SKLB2.5SKLB4SKLB6SKLB8
Volume(m3)1.52.54.06.08.0
Capacity(t/h)35101520
Dzesēšanas time(min)Mazāk nekā 10 15Mins
Temperatūra pēc Cooling(°C)Nav lielāks par apkārtējās vides temperatūrā + 3 ~ 5ºC
Aspiration(m3/min.t)34
Power(kW)0.751.101.501.501.50
Jauda (kw) slūžām0.550.751.11.51.5


Izmeklēšana