FDSP plakandibena metās Silo griķi

Flat Bottom Bolted Silo iezīmes: augstas stiprības uzglabāšanas tvertnes sienas vertikālo stiffener pastiprina un tas nosprostojies ar skrūvi gaismu. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega. Labs, noslēgšanas funkcija Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina...

Produkta detaļas

Plakandibena iezīmes pieskrūvē tvertnē:

 1. Augstas stiprības uzglabāšanas tvertnes sienas ir pastiprināts ar vertikālu stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

 2. Labs, noslēgšanas funkcija Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu uzglabāšanas tvertnes var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidruma.

 3. Mazu teritoriju aizņemšanas mazākais attālums starp graudu uzglabāšanas tvertnē sasniedz 600mm.

 4. Īss būvniecības cikls augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams tikai 5-6 dienu 1000 tonnas skābbarības novietnes.

 5. Ilgi pakalpojumu dzīves 25-30 gadiem pakalpojumu laikā panāk ar vislabāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma graudu uzglabāšanas tvertnes ķermeni.

 6. Jauks izskats jumta ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdens. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.

 7. Plaši programmu plaši izmanto uzglabāšanai SBM, olīvu, kvieši, kukurūza, nelobīti, sojas pupas, kaļķakmeni utt.


Plakandibena materiālus pieskrūvē Silo graudu uzglabāšanai:

Kukurūzas/kukurūzas sojas/sojas pupu, SBM, miežu, rīsu, nelobīti, sorgo, kviešu, griķi, rīcinaugu sēklām, saulespuķu sēklas, Flaxseed, kviešu klijas utt. Un pulvera materiālu.

Dzīvnieku barības glabāšanai:Dzīvnieku barības granulas, mājputnu barības granulas, lopu barības granulas, Aqua Feed granulas, utt.

Biomasas granulu uzglabāšanas:Koksnes granulas, zāģskaidu granulas, Penut granulas, Rice Hull granulas utt. ParRūpniecības materiālu uzglabāšana:Cementa, vieglie pelni, kaļķakmens, alumīnija oksīds, plastmasas granulu utt.Plakandibena pieteikumu rūpniecību pieskrūvē Šilo

Ostas/ostas rūpniecība, alus darītavu nozarei, cietes cukura rūpniecību, miltu dzirnavām, citronskābes rūpniecība, naftas rūpniecībā, sēklu rūpniecības, barības nozarē, jaunu enerģētikas nozarē, šķirnes rūpniecību, ect.Plakandibena priekšrocība pieskrūvē Šilo

 1. Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

 2. viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

 3. FDSP paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, pārdošanas pakalpojumu.

 4. Karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes cinkots tērauds tiek izmantots arī, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.


Iesteidzās tērauda tvertnes detaļas


Iepakojuma andamp; Piegāde
Izmeklēšana