Fermas & nozare izmanto graudu uzglabāšanas

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co, Ltd(FDSP), ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredze inženierijas tērauda tvertnes un dažādu materiāla glabāšanas tehnoloģiju pētniecības, attīstības, saistīto produktu pārdošanas, pakalpojumu & ražošanas.

Produkta detaļas

Fermas andamp; nozare izmanto graudu glabāšana

Funkcijas FDSPStorage Šilo
1. augsts stiprums:
Uzglabāšanas tvertnes sienas ir pastiprināts ar vertikālu stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks andgood pretestību, vēja, zemestrīces un sniega.
2. labu sablīvēšanās funkcija
Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu storagesilo var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidruma.
3. nelielu teritoriju aizņemšanas
Mazākais attālums starp graudu uzglabāšanas tvertnē sasniedz 600mm.
4. īss būvniecības ciklu
Augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams tikai 5-6 dienu 1000 tonnas skābbarības novietnes.
5. ilgu ekspluatāciju
25-30 gadiem pakalpojuma laiku panāk ar labāko kombināciju differentthickness graudu uzglabāšanas silobody plates.
6. jauks izskats
Jumts ir subulate un noteasy uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.
7. plaši lietojumprogrammu
Plaši izmanto uzglabāšanai SBM, olīvu, kvieši, kukurūza, nelobīti, sojas pupu, kaļķakmeni utt.


Materiāli FDSPstorage skābbarības

Materiāli: SBM, olīvu, kvieši, kukurūza, nelobīti, sojas pupu, kaļķakmens, alumīnija oksīda, oglekļa, plastmasas granulu, sērs, vieglie pelni, cements, akmens, redzēju putekļu utt.
Produkti, ko plaši izmanto pārtika, barība, milti, eļļa, briest, ķīmiskās, celtniecības materiāli, ostas, vides aizsardzības un citās rūpniecības jomās.


Ziņas ofFDSPsteel Šilo
Mēs uzskatām, ka: andquot; Informācija ir būtiska, lai successandquot; lai katru detaļas tiek ņemts nopietni laikā mūsu ražošanas procesus, nodrošinot augstas kvalitātes produktus mūsu klientiem isour principu, visu laiku.


par mums
Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co, Ltd(FDSP) ir saistīts ar Jiangsu Liangyou Agro mašīnas co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredze tērauda tvertnes inženierzinātņu un dažādu materiālu uzglabāšanas tehnoloģiju pētniecības, attīstības, saistīto produktu pārdošana, serviceandamp; ražošanu.
Mums ir stingri ievērojot andquot; godīga, uzvarot ar qualityandquot; uzņēmuma filozofija, progresīvas attīstības ideju. Mēs esam ar izcilu kvalitāti, augstākās tehnoloģijas, vislabākos pakalpojumus, balstoties uz Ķīnu, ar ko saskaras pasaule, sniegt mūsu klientiem modernu tehnoloģiju.


Kāpēc izvēlēties mūs?
1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 yearsand #39; skābbarības novietnes celtniecības pieredzi.
2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.
3. FDSPcan paredz pagrieziena atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, zelta pirms pārdošanas, pārdošanas, pēcpārdošanas apkalpošana.
4. mums ir profesionāla komanda, ar daudziem yearsand #39; tehnoloģiskajiem pieredze, kas nodarbojas ar tvertnes izgatavošanas, projektēšanu, uzstādīšanu un pārvaldību, padarot mūsu vispārējā kvalitāte jāuzlabo nepārtraukti.


Ko mēs piedāvājam?
30-15000tonsflat-bottomandhopper-bottomsteelsiloincludingancillarysystem:
Tīrīšana/putekļi-vākt/measurementsystem
Conveyingsystem
Dryingsystem
Līmenis-indicatingsystem
Thermalmonitoringsystem
Ventilationsystem
Circulationfumigationsystem
Controlsystem
Steelstructure

Izmeklēšana