Rūpnīcas apgādes gredzens Die zivju barības Pellet Mill

Mēs piegādājam akvakultūras barības skrošu dzirnavas, ūdens padeves iekārtu, zivju miltu mašīna, zivju barības iekārtas, garneļu barības koncentrātu dzirnavām un tā tālāk.

Produkta detaļas

Mēs piegādājam akvakultūras barības skrošu dzirnavas, ūdens padeves iekārtu, zivju miltu mašīna, zivju barības iekārtas, garneļu barības koncentrātu dzirnavām un tā tālāk.

Rūpnīcas apgādes gredzens Die zivju barības koncentrātu Mill funkcijas
1. zvejas rīkus, kas tieši savieno vadītāja pieņem augstu darba efektivitāti;
2. pilns nerūsējošā tērauda padevi; Mainīgas intensitātes un anti plaisas korpusā; Elektromagnētiskā pārveidotāju kontroli;
3. nerūsējošā tērauda kondicionieris; Aksiālo tvaika izsmidzināšanas paplašina kondicionēšanas laiks un vārīšanai efekts;
4. galveno mehānismu un zobrata vārpsta pieņem carbonizing slāpē ar augstu precizitāti; Vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu ekspluatāciju;
5. pārnesumkārbas un brauk anas holesand #39; precizitāte garantē specializētas liešana piegādātāju un VČK.

Priekšrocības
(1) zivju barības ražošanas iekārta ir aprīkota ar skrūvju padevi controlledby FC invertora ar pastāvīgo magnētu izņemšanas dzelzs piemaisījumiem.
(2) nerūsējošā tērauda kondicionieris padara pat saglabāšana un vārīšanai pietiekamu efektu.
(3) zvejas rīkus, kas tieši savieno vadītāja pieņem augstu precizitāti un efektivitāti. Theoutput var palielināt par 20 %, salīdzinot ar ekstrakta koncentrāta dzirnavas darbina ar jostu.
(4) augstas kvalitātes bearings(SKF/NSK), eļļas zīmogs (no Vācijas) makesoperation ir pieņemts bez aizķeršanās.
(5) galvenās zvejas rīkos un zobrata vārpsta pieņem carbonizing slāpē ar augstu precizitāti, toensure vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.
(6) S formas sakabes izmanto augstas spējas atgūt pārvietojuma priekšrocības.
(7) die ātri savākt un demontēt; mirst pacēlājs ir obligāta.
(8) piemērojama visādi augstas kategorijas dzīvnieku/lopkopības/aqua barību. Divvietīgs numurs ar vienu vai threelayers kondicionieri, nav obligāta.


Gredzena Die zivju barības Pellet Mill Picturers

FDSP ir kopējais risinājums sniedz galvenokārt barības nozarē un integrēta ar barības mašīnas, uzglabāšanas iekārtu, minerālmēslu mašīnas atjaunojamās enerģijas iekārtu un tās inženierijas. Ņemot andquot; Radīt vērtību, customersandquot; kā mūsu moto, mēs cenšamies sniegt smalki izstrādāta, ekonomisko andamp; pievilcīga, izturīgs risinājums mūsu aizjūras klientiem.
Neizbrauktu sertifikāts ISO9001, CE, SGS un mūsu klienti ir bauda pie mums JŪRĀ, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Okeānijā, Dienvidamerika utt. Mums ir uzkrāta bagātīgāka pieredze vispusīgu attīstību, izmantošanu lauksaimniecībā.
Mēs kļūt noteikti par nozares līderi un censties veicināt labi cilvēkiem sabiedrībā, būt uzticama, stabils partneris ilgtermiņa un radīt ieguvumus klientiem.


Veiktspējas parametrs

Modeļa parametriProdukcija (t/h)Galvenais Power(kw)Conditioner(kw) jaudaFeeder(kw) jaudaDie(mm) IDGranulu izmērs (mm)
SZLH350b2 2-7 55 6.0 0,75 350
Izmeklēšana