Rūpnīcas īpašu kukurūzas kātiņa kokskaidu granulu pieņem anā

Corn kātiņa granulu mašīnu ir sava veida iekārtas, kas varētu apstrādāt, zāģu skaidas, salmu putekļiem, rīsu sēnalu, zemesriekstu čaumalu, koku zari u biomasas ar pirmapstrādi un procesu. Šīs biomasas materiālu tiks stabilizēts augsta blīvuma granulu degvielas.

Produkta detaļas

Plašas izejvielu biomasas granulu:
Gandrīz visi mežsaimniecības un lauksaimniecības atkritumu materiālu var kļūt par koksnes granulas, mūsugredzena mirst kokskaidu granulu dzirnavas, piemēram,: koksnes šķeldu, skūšanās, zāģu skaidas, zemesriekstu čaumalu, cukurniedres, raidstacija čaumalas/kātiņa, kafijas miziņa, nelobīti salmu, saulespuķu kātiņa, kokvilnas stublājus, tabakas atkritumi, sinepju kātiņa, džutas atkritumu, bambusa putekļi, tējas atkritumu, kviešu salmi, Palm miziņa, sojas pupas miziņa, kokosšķiedras piķis mizām/salmiņi, rīsu sēnalas utt. Gala granulas var izmantot rūpniecisko apkures katlu un lielām spēkstacijām, kā arī mājas apkurei.Biomasas kokskaidu granulu dzirnavu ieviešana:

1.Biomasas kokskaidu granulu mašīnuir sava veida mašīna, kurā varētu apstrādāt zāģu skaidas,
salmu putekļi, rīsu sēnalu, zemesriekstu čaumalu, koku zari u biomasas ar pirmapstrādi un procesu. Šīs biomasas materiālu tiks stabilizēts augsta blīvuma granulu degvielas.

2.classification:Flat mirst kokskaidu granulu mašīnu, gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu un vertikālo gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu. (mūsu koksnes pelletizer ir gredzens mirst granulu mašīnu, kas ir augstas ietilpības un stabilu sniegumu).


Izmeklēšana