Rūpnīcas cena nerūsējošā tērauda tvertnes

FDSP ir profesionāls ražotājs un piegādātājs nerūsējošā tērauda tvertnēs dažādām lietojumprogrammām, tostarp piena/dzērienu, farmācijas, ķīmijas un pārtikas pārstrādē. Mēs varam palīdzēt jums izlemt, kāda veida nerūsējošā tvertnes konstrukcija ir visizdevīgākā savu produktu, un izveidos labāko...

Produkta detaļas

FDSP ir profesionāls ražotājs un piegādātājs nerūsējošā tērauda tvertnēs dažādām lietojumprogrammām, tostarp piena/dzērienu, farmācijas, ķīmijas un pārtikas pārstrādē. Mēs varam palīdzēt jums izlemt, kāda veida nerūsējošā tvertnes konstrukcija ir ļoti izdevīga jūsu produktu un izveidos labāko uzglabāšanas Šilo sistēma, lai nodrošinātu drošību jūsu materiāla.

Uzglabāšanas tvertnes

1. vienoti nosusināšanai un attīrīšanai materiāli

2. pirkt Šilo kā sistēma (bunkurā, konveijeri, iekraušanas un izkraušanas, aerācijas iekārtu...)

3. līmenis virs

4. izmantot jumta izplūdes (mitrums kontrolē)

5. izmantot aerācija, kā ieteikts

6. tīrīšanas un sanitārijas starp lietojumiem

Ko mēs piedāvājam?

Tērauda tvertnes, mēs sniedzam dažādas specifikācijas 30 15000tons klientiem, includingdesign pilnu processdesign, fonds un konstrukcija celšanas un nogādājot, tīrīšana, žāvēšana, magnētiskās separācijas svēršana, mērot temperatūru, līmeņa kontroli, fumigācija, saldēšanas, putekļu noņemšanas, automatizācijas kontroli systemand citu profesionālo iekārtu ražošana, uzstādīšana, nodošanu ekspluatācijā, apmācības un citu vienas pieturas cietumsargs projekta.

Tajā pašā laikā nodrošināt lietotājus ar stundu caurlaidspējas 20-1000 tonnas ofbucket Lifts, ķēžu transportieri, transportieru iekārtu un citas palīgiekārtas.

Izmeklēšana