Rūpnīcas tiešās pārdošanas Ring Die

FDSP specializētās ražošanas nomirst visu galveno zīmolu ar skrošu dzirnavas. Mums ir bagāta pieredze ražošanā gredzenu mirst un sniegt individuālu zvana nomirst ar visu veidu modeļus, lai apmierinātu klientu ' atšķirīgas prasības. Mūsu rūpnīcā realizē pilnu automatizāciju un pieņem augšā...

Produkta detaļas

FDSP specializētās ražošanas nomirst visu galveno zīmolu ar skrošu dzirnavas. Mums ir bagātīga pieredze ražošanā gredzenu mirst un sniegt individuālu zvana nomirst ar visu veidu modeļus, lai apmierinātu uzraudzību #39; atšķirīgas prasības. Mūsu rūpnīcā realizē pilnu automatizāciju un pieņem augstākās tehnoloģijas, gredzenu nomirst ražo eksportam uz visā pasaulē.Dies speciāli gatavotu dažāda veida modeļi
Mēs piegādājam nomirst un rullīšu čaumalas visu galveno zīmolu granulu mašīnu un visa veida mirst, pamatojoties uz clientand #39; s rasējums:
Amandus Kahl, Andritz, Buhler, CPM, General nomirst, kaitinot, Muench, Muyang, Bliss, Paladin, Promill, Federācijas, Salmatec, Sogem, Van Aarsen, Yemmak, La Meccanica.
Tērauda dies pelējuma

Mūsu nomirst ražo šādus tērauds:
· X46Cr13 (i.e.andquot;stainlessandquot; tērauda vai andquot; hroma-steelandquot;)
· 20MnCr5 (i.e.andquot;alloyandquot; tērauds)
· 18NiCrMo5 (t.i., līdzīgi 20MnCr·5, bet ar augstāku sakausējumu saturs).
X46Cr13 tērauda dies vakuuma / caur rūdīts. Termiskās apstrādes sasniedz 53 55HRc cietība uz virsmas un kodols. Augstu hroma saturs padara izturīgas pret koroziju. Lai gan tas ir dārgāka nekā parastā sakausējuma, X46Cr13 ir līdz šim visbiežāk izmantotais caur ārpus barības Miltrūpniecības materiāls.

Pellet press dies

20MnCr5 and18 NiCrMo5 tērauda, kas mirst no otras puses, ir lieta rūdīts iegūt 60 62HRc cietība par aptuveni 0,8-1,2 mm. Saskaņā rūdīts lietu slāņa tērauda paliek kalšanai un tādēļ mazāk brinle. Izgatavoti no šo tērauda dies ir izturīgākas par granulētas ārkārtīgi grūti šķiedrvielas bagāts produktiem, piemēram, biešu mīkstums, lucerna, salmiem un siena.

Dies perfektu urbumu

FDSP presformas ir ārkārtīgi precīzi un regulāri perforācija: andquot; medus combandquot; caurumi izkārtojums ir nevainojams.

Dziļu bedri, izmantojot ieroci urbis urbšanas: gredzena mirst caurumi masīva vienmērīgi, vienotu sieniņu biezumu starp caurumiem, lai nodrošinātu gredzenu mirst veiksmīgi strādā ar skrošu dzirnavas ar gludu virsmu, atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta. Ir svarīgi, lai uzlabotu sekmīgu un gredzenu mirst caurumus, lai temperatūru atšķirība samazinās, samazināt enerģijas patēriņu, palielināt jaudu un samazinātu zaudējumus FDSP sasniegt starptautiskā līmenī advanced uzturs poļu līmenis attiecas uz cietība gredzenu mirst, vienmērīgumu un gludumu caurumi.

Pellet press dies

Pellet press dies

Pellet press dies
Gredzena mirst dimensiju mērīšana
1. pārbaudīt dimensiju kalšanas akciju saskaņā ar pasūtījuma līgumu, pasākums ar vernier kalibru un novirze ir mazāka par ±1mm. Pamatojoties uz iekšējā loka, rotējošo galda un skalas indikators piemēro pārbaudītu ārējo apli, veidojot akciju un sejas runout ar novirzi mazāks par 1,0 mm


Izmeklēšana