Žāvētāja ar trim veltņi

Žāvētāja ar trīs ruļļu īpašību: žāvētāja sastāv no trīs veltņi, veltņa iekšējās, vidus rullīšu un ārējās rullo. Katrā veltnis ir īpašas formas akciju rokasgrāmata. Saskaņā ar rotācijas spēks no rullīšiem un velkmes spēku no karsts vējš, materiāliem plūst gar biržas ceļvedis uz veltņiem un...

Produkta detaļas

Žāvētāja ar trīs ruļļu raksturojums:

Žāvētāja sastāv no trīs veltņi, veltņa iekšējās, vidus rullīšu un ārējās rullo. Katrā veltnis ir īpašas formas akciju rokasgrāmata. Saskaņā ar rotācijas spēks no rullīšiem un iesūkšanas spēkā no karsts vējš, materiālu plūsmu gar biržas ceļvedis uz veltņiem un iegūt pilnīgu siltuma apmaiņas trīs veltņi. Karsts vējš, temperatūra ir automātiski kontrolē pārliecināties, mitruma, kas satur vienādu visu laiku. Patieso pašreizējo žāvēšanas padara karstu augstā temperatūrā kontaktā ar mitru materiāla vēja pie ieejas. Siltumu absorbē ūdens iztvaikošana. Pēc tam ūdeni, samazina nepārtraukti, kamēr temperatūra krītas, kas nodrošina materiāla temperatūra nepārsniedz tās gultņu diapazonā tā, lai garantētu kvalitatīvu žāvēto materiāla.


★Dried materiāli ir labas kvalitātes. Žāvētāja sastāv no trim veltņi, kas padara pilnīgi siltuma apmaiņa un vienmērīga ūdens saturu.

★Fair pašreizējo žāvēšanas padara karstu augstā temperatūrā kontaktā ar mitru materiāla vēja pie ieejas. Siltumu absorbē ūdens iztvaikošana. Materiāla temperatūra nepārsniedz tās gultņu diapazonā tā, lai garantētu kvalitatīvu žāvēto materiāla.

★Complete drošības aprīkojums: kopa anti-liesmas necaurlaidīgiem stikliem vai stiklojumam aizsardzībai pret sprādzieniem ierīce ir aprīkota ar žāvētāju. Nelaimes gadījumu liesmu parādība var novērst, apturēt mašīnu.

★Low izmaksas: augstā temperatūrā ātras žāvēšanas un karstā gaisa cirkulāciju tagad tehnoloģiju padarīt žāvēšanas efektivitāte, kas pārsniedz parasto žāvējamie aparāti, 30 ~ 40 %. Tā rezultātā žāvēšanas izmaksas ir ievērojami samazināts.

★Multi funkcionālo: bez alkohola nogulām, citus materiālus, pārslu, granulu un fibrozs formas var žāvētas, kā atstāj, dārzeņu, augu izcelsmes zālēm, kombinēto mēslojumu, zāģskaidas, kukurūzas dīgļu un sulu piestātnes u.c..


Izmeklēšana