Sausā tipa zivju barības mašīna

Iepazīšanās ar sausā tipa zivju barības mašīna Sausā tipa zivju barībā presēt ir plaši izmantoti ražo dažādus materiālus par augstas kvalitātes ūdens barības granulas zivis, sams, garneles, krabju utt. Galaprodukts ir unikālas formas un labu gaumi, augstas uzturvērtības un vienmērīgu faktūru. Plūsmām, zivju un garneļu, peldošu laiku ūdenī var pielāgot ar ekstrūzijas pakāpes regulēšana. Šī sausā tipa peldošā zivju barībā, mašīna ir ideāli piemērots maziem un vidējiem zivju fermu īpašniekiem vai barības pārstrādes rūpnīca.

Produkta detaļas

Presēt, visu veidu var piedāvāt, jiangsu liangyou mašīnām, piemēram, žāvētāja tipa presēt, slapjš tipa presēt, viena skrūve presēt, divreiz skrūve presēt un tā tālāk. To var izmantot plaši peld ūdens plūsmu gan grimst ūdens plūsmu.


Iepazīšanās ar sausā tipa zivju barības mašīna
Sausā tipa zivju barībā presēt ir plaši izmantoti ražo dažādus materiālus par augstas kvalitātes ūdens barības granulas zivis, sams, garneles, krabju utt. Galaprodukts ir unikālas formas un labu gaumi, augstas uzturvērtības un vienmērīgu faktūru. Plūsmām, zivju un garneļu, peldošu laiku ūdenī var pielāgot ar ekstrūzijas pakāpes regulēšana. Šī sausā tipa peldošā zivju barībā, mašīna ir ideāli piemērots maziem un vidējiem zivju fermu īpašniekiem vai barības pārstrādes rūpnīca.


Priekšrocības, sausā tipa zivju barības mašīna
1. ar šo zivju ēdienu presēt plaši izmanto peldošu barības granulas ūdensdzīvnieks visu veidu ražošanai.
2. uzlabotas tehnoloģijas un humanizēts dizains nodrošina vienkāršu darbību un drošu veiktspēju.
3. augsta efektivitāte, zems enerģijas patēriņš
4. screw piedurknes, šo mazo zivju ēdienu presēt pieņem enchase sakausējuma tērauda sloksne struktūra, kas garantē ilgu kalpošanas laiku.
5. dažādas veidnes var izvēlēties veikt granulas ar dažāda diametra un formām.
6. barības granulas dia. Ir 0,9-15 mm.



Tehniskie līdzekļi peldošo zivju barības Mill
1. ar šo iekārtu presēt pieņem barošanas padeves materiālu vienmērīgi toolto producethe auto kontrolējot ātrumu.
2. Elektriskās sildīšanas ierīces ir pieņemts, tādējādi uzlabojot lopbarības izplešanās ātrums un granulas peldošu laiku.
3. augstas temperatūras un augsta spiediena gatavošanas procesā var nogalināt salmonelozes un bakteriālo infekciju un arī padara vieglāk sagremot granulas.
4. griešanas nazis pieņem frekvenču kontroles ātrums, lai mainītu izmēru materiāla.
5 peldošu laiku var vadīt, puffing pakāpes regulēšana.
6. Automātiskā temperatūras regulēšanas sistēma padara temperatūras vairāk tiešai apskatei un precīzāku parametru kontrole.

Izmeklēšana