Mirt par (Andritz, CPM, Bulher utt.) pellet Mill

Gredzena mirst īpašības 1.Advanced, Automātiskā zvana mirst apstrādes tehnoloģija: pilna automātiskā CNC gredzenu mirst urbšanas mašīnu un vakuuma termiskās apstrādes tehnoloģija nodrošina kvalitāti un darba dzīves gredzenu nomirst. 2. bagāts gredzenu mirst apstrādes pieredze nodrošina dziļumu un atvēršanas attiecība ir caurums...

Produkta detaļas

Ringdie īpašības
1.Advanced, Automātiskā zvana mirst apstrādes tehnoloģija: pilna automātiskā CNC gredzenu mirst urbšanas mašīnu un vakuuma termiskās apstrādes tehnoloģija nodrošina kvalitāti un darba dzīvesgranulu gredzenu nomirst.
2. Rich gredzenu mirst apstrādes pieredze nodrošina dziļumu un atvēršanas attiecība pret gredzenu mirst, kas var apmierināt atšķirīgas prasības mājputnu un mājlopu aqua caurums barību, tādējādi uzlabo granulētas efektivitāti.
3. gredzena mirst virsmas ir labs gludumu, augstu cietību un aizpildīto granulas ir labā formā un glīts izskats.
4. ātru novadīšanu, lieljaudas un tāda paša izmēra ražošanas efektivitāte ir daudz augstākas nekā gredzenu mirst no citiem zīmoliem.
5. dažāda veida un cauruma diametrs var apstrādāt.


Vakuuma termiskā apstrāde

1. piemēroti aizsardzības pastiprināšana vakuuma krāsns temperatūru nodrošina augstāku cietība un ietekmes stingrību.
2. zīmējuma temperatūras nodrošina bez plaisām gredzenu nomirst un maz valkāt caurumu un virsmu, kas uzlabo workinglife.
3. ar vienu un to pašu slodzes, pievienojot fona aizpildījuma gaisa spiediena uzlabos dieand #39; s dzesēšanas un cietību.
4. CNC vadības tehnoloģija nodrošina stabilitāti gredzenu nomirst.


Pavadzīmes

Izmeklēšana