Roller novirzošs gropi Shell

Rullīšu čaumalu, kas pazīstams kā veltnis, ir viens no galvenās daļas, pellet mill. To var izmantot, lai apstrādātu dažādu biodegvielas granulu, dzīvnieku barības un citu granulas. Tagad mums ir rullo korpusiem, dažādas formas, piemēram,: tuvu beigām rievoti rullīšu gliemežvākiem, honeycombed rullīšu čaulas, bungu caurums...

Produkta detaļas

Rullīšu čaumalu, kas pazīstams kā veltnis, ir viens no galvenās daļas, pellet mill. To var izmantot, lai procesu variousbiofuel granulas, dzīvnieku barības un citu granulas.
Tagad mums ir rullo korpusiem, dažādas formas, piemēram:
tuvu beigām gropi rullīšu gliemežvākiem, honeycombed rullīšu čaulas, bungas-hole groove veltnis, beztermiņa rievoti rullīšu čaulas, rullīšu novirzošs gropi čaulas utt.


Iezīme veltnis novirzošs gropi Shell

1. plaši izmanto joma: rezerves daļas gan dzīvnieku barību un biomasas granulu mašīnu, piemēram, atvērta rullīšu čaumalu, slēgts rullīšu čaulas, ieliektiem tipa gredzenu mirst tukšs, balona tipa gredzenu mirst tukšs, galvenā vārpsta, gaisa vārpstas, Hoop un utt

2. materiāli: 4Cr13, 20CrMnTi, 16MnCr5, GCr15, 40Cr, 608izMn, 20CrMn uc

3. stipri apstrādes andamp; termiskās apstrādes spējas

4. Customized paredzēti pārstrādes sekot zīmējumu;

5. apliecinājums no deviņiem klasifikācijas sabiedrību, piemēram, BV, ABS un u.c.;

6.After pārdošanas garantija: vienu gadu garantija un visu kārtu pēc pārdošanas pakalpojumus

7.Capacity: no 10kg - 10000kg visiem kalves sekot zīmējumu

8. piegādes laiku


Iepakojuma andamp; Shippin

Mēs izstrādās katras īpašas pelējuma kontrolēt galvenās izurbti rullīšu čaulas izmērikatrā procesā. Mēs varam nodrošināt katras galvenās dimensijas kontrolē.

Izmeklēšana