Debarker biomasas granulu augu

Debarker biomasas granulu augu debarker ir piemērots svaigu apaļkokiem. Un koku sugu ir jābūt tām, kuras mizas ir viegli būt mizotas, piemēram, papeles un eikaliptu. 1. Log Debarker vai pīlings mašīna ir divi veidi. Viens rullis un dubultās maizītes. pieņem atvērto nodalījumu, canfeed...

Produkta detaļas

Debarker biomasas granulu augu

Debarker ir piemērots svaigu apaļkokiem. Un koku sugu ir jābūt tām, kuras mizas ir viegli būt mizotas, piemēram, papeles un eikaliptu.

1.Pieteikties DebarkervaiPīlings mašīnair divi veidi.viena saraksta debarker mašīnaundubultās maizītes debarker mašīna. pieņem atvērto nodalījumu, canfeed no galvas, galvas izlādes cauruļvada darbību, lai pārvarētu esošās veltnīšu pīlings mašīnu strāvas barošana, pārvarēt esošo veltnīšu pīlings mašīnu strāvas barošana, izlādes segmentēts darba režīmu, augsts darba efficienc

2. spēcīgas pielāgošanās spēju, neaprobežojoties ar koksnes sugas.

3. zema enerģijas patēriņa, zemu atteiču remonta slodzi mazu, mazu troksni, nav nepieciešams instalēt bāzes, viegli lietot.


Īss ievads par žurnāla debarker

Mašīnas koksnes riešanair piemērots liela, vidēja un maza papīra dzirnavas, celulozes dzirnavas, rūpnīcas koksnes, koksnes pārstrādes rūpnīcas, mežsaimniecība fabrikas, koksnes pagalmā, mākslīgo valdes rūpnīcas (piemēram, finiera ražotni, vidēja blīvuma fiberboard rūpnīcas utt.). Rotors ar riešana zobi ražo unikālu spēki, kas padara cutlog un cutlog, cutlog un Šilo berzēt, ietekmi, izspiešanas, spiest, lai mizas fastly atsevišķi sasniegt augstu rotora riešana mašīnu efekts.


Informāciju par žurnāla debarker
Koksnes debarker iezīmes:

Zoba Roller mizošanas iekārtasīpašas iekārtas izmanto lobīties nost no neapstrādāta žurnālus, lai iegūtu klīringa koka baļķi mizām. Šī mašīna ir izstrādāts un ir uzlabojusies pēc mums, struktūra ir kompakts un produktivitātes līmenis ir augsts, viegli apstrādes lieli apjomi, koksnes visās tās formās ar zemu vērtīgu šķiedru zaudējumu. Ar augstu efektivitāti, zemu pow

ē patēriņu un padarītu tās lietošanu vēl vienkāršāku, debarker mašīnu tipa nāk arvien vairāk populārs, koksnes apstrādes rūpniecība.Sertifikāti

Mūsu produkti ir pagājuši CE sertifikācijas ilgi pirms arī granulas ir ar SGS sertifikācijas. Mūsu uzņēmums ir ar ISO9001 sertifikātu.

Turklāt mums ir profesionāli tehniskā grupa, divi departamenti izstrādā vienu mašīnu un pielāgošanaspilnīga granulu līniju risinājumu. Lielākā daļa no mūsu inženieri ir ar vairāk nekā 20 yearsand #39; pieredzi šajā jomā un arī ārvalstu projektos ir liela pieredze.

Ar mūsu izcilu tehniskā grupa mums ir nopelnījis daudz sertifikācija mūsu mašīnām, kā arī daudz patentēts dizainparaugs.


Izmeklēšana