Pielāgot tērauda graudu uzglabāšanas tvertnes

Build pēdējā Solid silosos jumta top: jumts ir stāvēt līdz pat smagākais galējās sniega katastrofa ar echo augšā un lejā daļa spēcīgu struktūru vides dizains un radiālās ribas, kas ir Z savieno savstarpēji atkal pati. Iekļaut ar ribas ar virs un zem jumta paneļi...

Produkta detaļas


Build pēdējā cieto tvertnēs

  1. Jumta Top:Jumts ir stāvēt līdz pat smagākais vidi galējās sniega katastrofa ar echo top dizains un daļa paredz spēcīgu struktūru un savienojot radiālās ribas, kas ir Z savstarpēji saistītas atkal pati. Jumtu paneļi iekļaut ar ribas ar virs un zem klēpja profilus precīzai saskanības nodrošināšana.

  2. Ķermeņa tērauda plāksne:Commercial275g/m2 dubultā cinkota tērauda pārklājums palielina dzīves un durability.450g/m2 un pārklājums pieejams pielāgotā secībā 600g/m2. Katras sānu malas loksnes ražo no augstas stiepes tērauds, kas ir spēju pārvarēt ārkārtējas pilnvaras, spiediena.

  3. Nostiprinājumos:FDSP ir augstsprieguma stiffener (var atrasties vai ārpus tvertnes) profili padarīt tvertnes spēcīgāku ļaujot silosos nostāties labi pat zem galējās viesuļvētras. Bāzes stiffener zābaki ir pārklāts, tāpēc tās nav rūsa, laika gaitā.

  4. Vēja zvans:Gara auguma bunkuros vai kas nepieciešams izturēt smago vējš. Caurumus nostiprinājumos; samazināt skrūvi vēja zvana un kronšteini swaged tehnoloģija nodrošina tvertnes strāvas slodze

  5. Augstas stiprības bultskrūves un skrūves:FDSP ir augstas stiprības skrūvēm pārī ar blīvējošās paplāksnes, pārklāts aparatūra nodrošina pievienotās aizsardzība no rūsas, lai nodrošinātu jūsugraudu binstāv laika pārbaudi.

  6. Lūku:dubultā slāņa drošības bloķēšanas sistēmu, lūku

  7. Plaša atloks svītriņa atbalsta struktūru:Plaša atloks svītriņa balsta konstrukcija ir spēks un izturību atbalstīt smagās piltuve Šilo slodzes ilgu laiku un ar vēja un seismisko prasības izskatīšanu.
WorryFreeAfter SaleService

1.FDSPnodrošina papildudrošības graudu uzglabāšanastehnoloģijas, lai nodrošinātu graudu 100 % kvalitātes stabilitāti.

2. kvalitātes garantija ir viens gads pēc uzstādīšanas un nodošanas ekspluatācijā vai 18 mēnešu laikā pēc tam, kad Ķīna ostas atstāšanas. Termiņš ir pirmais.

3.7 dienu x 24 stundu pakalpojums robežās 24 stundu laikā atbildēt/atrisināt jebkuru tehnisko jautājumu pēc pieprasījuma.

Regulāri telefona dziesmu, lai noņemtu visus varētu būt problēmas vai jautājumus, garantējot visu sistēmu 4. ilgstošu drošību un uzticamību.

5. FDSP apsvērs visām citām vajadzībām kā muitošanu, jūras piegādes, apdrošināšanas, muitas nodokļa pabalstu plānu, dokumentāciju utt. Tātad mūsu ievēro lietotāju justies tik atviegloti un viegli dabūt bunkurā sistēma labi.Daļa no FDSP Silo gadījumos

Izmeklēšana