Pielāgotu veltņi MPT Pelley mašīna

Mēs varam pēc veltņa čaulas modeļi: MPT, Andritz Sprout, Van Arssen, kaitinot, Bīlera, Paladin, Federācijas, Amandus Kahl, Yemmak u.c. produktu īpašībām: 1. materiāls: Leģētais tērauds, pavasara tērauda, gultņu tērauda 2. Īpaša termiskā apstrāde nodrošina labāku izturīga pret nodilumu un granulēšanas...

Produkta detaļas

Mēs varam pēc veltņa čaulas modeļi:
CPM Andritz Sprout, Van Arssen, kaitinot, Bīlera, Paladin, Federācijas, Amandus Kahl, Yemmak u.c.

Produkta īpašības:

1. materiāls: leģētiem tēraudiem, pavasara tērauda, gultņu tērauda

2. īpaša termiskā apstrāde nodrošina labāku izturīga pret nodilumu un granulēšanas veiktspēju.

3. ilgu darba mūžu

4. groove un izskats: atbilstoši klientu prasībām. Parasti: tuvu beigām gropi rullīšu gliemežvākiem, honeycombed rullīšu čaulas, bungas-hole groove veltnis, beztermiņa rievoti cilindrs rullīšu čaulas, novirzošs gropi rullīšu čaulas utt.

Galvenās iekārtas rullīšu korpusa izgatavošanai

Kāpēc mums ir nepieciešams rezerves daļas?
Uzturēšana ir nepieciešama attiecībā uz katru mašīnu pēc darba laika periodā. Granulu dzirnavu rullīšu apvalks ir viens galvenais darba komponentus ar skrošu dzirnavas, izmanto, lai apstrādātu dažādu veidu biomasas granulu degvielas, barības koncentrātu, kokskaidu granulu un tā tālāk.
Mēs esam profesionāli ražotājs specializējas rullīšu čaumalas un citi koncentrāta dzirnavu rezerves daļas kā gredzens nomirt, Gultņi vārpstām un tā tālāk ar apmēram 20 gadu pieredzi. Mūsu rullīšu čaumalas baudīt augstu abrazīvās pretestības un izturību pret koroziju, kas padara pārliecināts rullīšu čaumalas iegūt ilgu kalpošanas laiku.

Izmeklēšana