Pielāgotu veltņi MPT, Buhler Pellet Mill

Produkta īpašības: 1. materiāls: Leģētais tērauds, pavasara tērauda, gultņu tērauda 2. Īpaša termiskā apstrāde nodrošina labāku izturīga pret nodilumu un granulēšanas veiktspēju. 3. sen darba dzīves 4. Groove un izskats: atbilstoši klientu prasībām. Parasti: tuvu beigām gropi rullīšu čaulas...

Produkta detaļas

Produkta īpašības:

1. materiāls: leģētiem tēraudiem, pavasara tērauda, gultņu tērauda

2. īpaša termiskā apstrāde nodrošina labāku izturīga pret nodilumu un granulēšanas veiktspēju.

3. ilgu darba mūžu

4. groove un izskats: atbilstoši klientu prasībām. Parasti: tuvu beigām gropi rullīšu gliemežvākiem, honeycombed rullīšu čaulas, bungas-hole groove veltnis, beztermiņa rievoti cilindrs rullīšu čaulas, novirzošs gropi rullīšu čaulas utt.


Mūsu gredzenu nomirst un rullīšu čaumalas tiek labi pārdoti visā pasaulē, mēs varam arī veikt visu veidu skrošu dzirnavas rullīšu korpusiem saskaņā ar customersand #39; zīmējums. Mēs esam katru daļu, jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu iekārtas darbojas nevainojami.

AboutFDSP

Mums ir ražošanas lopbarības dzirnavām pabeigts projekts biomasas pārstrāde pabeigta projekta, barības, mēslojuma apstrāde. Mēs varam nodrošināt slīpēšana un saberšana; dozēšanas un sajaukšanu; granulētas; ekstrudējot un paplašināšanu; dzesēšanai, plaisas un sijājot; stabilizatoru, žāvēšana, pārklājuma un saiņošanas; kompakts lopbarības dzirnavām, tīrīšana, magnēti; vairošanai, vispārējo aprīkojumu un rezerves daļām, piemēram, mirst, veltņi, rullīšu čaumalas un tā tālāk.

Izmeklēšana