CPM RIng Die

CPM koncentrāta preses mirst īpašības 1.Advanced, Automātiskā zvana mirst apstrādes tehnoloģija: pilna automātiskā CNC gredzenu mirst urbšanas mašīnu un vakuuma termiskās apstrādes tehnoloģija nodrošina kvalitāti un darba dzīves gredzenu nomirst. 2. Rich gredzenu mirst apstrādes pieredze nodrošina dziļumu un attiecību sākuma...

Produkta detaļas

CPM koncentrāta preses mirst īpašības
1.Advanced, Automātiskā zvana mirst apstrādes tehnoloģija: pilna automātiskā CNC gredzenu mirst urbšanas mašīnu un vakuuma termiskās apstrādes tehnoloģija nodrošina kvalitāti un darba dzīves gredzenu nomirst.
2. Rich gredzenu mirst apstrādes pieredze nodrošina dziļumu un atvēršanas attiecība pret gredzenu mirst, kas var apmierināt atšķirīgas prasības mājputnu un mājlopu aqua caurums barību, tādējādi uzlabo granulētas efektivitāti.
3. gredzena mirst virsmas ir labs gludumu, augstu cietību un aizpildīto granulas ir labā formā un glīts izskats.
4. ātru novadīšanu, lieljaudas un tāda paša izmēra ražošanas efektivitāte ir daudz augstākas nekā gredzenu mirst no citiem zīmoliem.
5. dažāda veida un cauruma diametrs var apstrādāt.


Detalizētus attēlus


CPM koncentrāta preses mirst pielāgojumu:
Mēs (FDSP) var ražotgranulu gredzenu nomirstdažādi materiāli, veidu un cauruma diametrs ir piemēroti visi tops zīmolu pelletizers, piemēram, ANDRITZ, CPM, BUHLER, ZHENGCHANG, MUYANG, SHENDE utt.
Lūdzu piedāvāt zīmējumu un specifikācijas gredzenu nomirst, ja nepieciešams.

Tērauda dies pelējuma
Mūsu nomirst ražo šādus tērauds:
· X46Cr13 (i.e.andquot;stainlessandquot; tērauda vai andquot; hroma-steelandquot;)
· 20MnCr5 (i.e.andquot;alloyandquot; tērauds)
· 18NiCrMo5 (t.i., līdzīgi 20MnCr·5, bet ar augstāku sakausējumu saturs).
X46Cr13 tērauda dies vakuuma / caur rūdīts. Termiskās apstrādes sasniedz 53 55HRc cietība uz virsmas un kodols. Augstu hroma saturs padara izturīgas pret koroziju. Lai gan tas ir dārgāka nekā parastā sakausējuma, X46Cr13 ir līdz šim visbiežāk izmantotais caur ārpus barības Miltrūpniecības materiāls.

Pellet press dies

20MnCr5 and18 NiCrMo5 tērauda, kas mirst no otras puses, ir lieta rūdīts iegūt 60 62HRc cietība par aptuveni 0,8-1,2 mm. Saskaņā rūdīts lietu slāņa tērauda paliek kalšanai un tādēļ mazāk brinle. Izgatavoti no šo tērauda dies ir izturīgākas par granulētas ārkārtīgi grūti šķiedrvielas bagāts produktiem, piemēram, biešu mīkstums, lucerna, salmiem un siena.

Dies perfektu urbumu

FDSP presformas ir ārkārtīgi precīzi un regulāri perforācija: andquot; medus combandquot; caurumi izkārtojums ir nevainojams.

Dziļu bedri, izmantojot ieroci urbis urbšanas: gredzena mirst caurumi masīva vienmērīgi, vienotu sieniņu biezumu starp caurumiem, lai nodrošinātu gredzenu mirst veiksmīgi strādā ar skrošu dzirnavas ar gludu virsmu, atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta. Ir svarīgi, lai uzlabotu sekmīgu un gredzenu mirst caurumus, lai temperatūru atšķirība samazinās, samazināt enerģijas patēriņu, palielināt jaudu un samazinātu zaudējumus FDSP sasniegt starptautiskā līmenī advanced uzturs poļu līmenis attiecas uz cietība gredzenu mirst, vienmērīgumu un gludumu caurumi.

Pellet press dies

Pellet press dies

Pellet press diesIepakojuma andamp; Piegāde
Izmeklēšana