govju barības maisīšanas iekārta

SDHJ vienu šahtu bradāt maisītājs ir augstas veiktspējas partijas maisītājs, var varētu sajauc sausās cietu materiālu brīvu plūsmu. Tas galvenokārt tiek izmantots barības, miltu un citu graudu pārstrādes rūpniecība. Sakarā ar izejvielu un pievienojot šķidruma īpašības, šo liela ātruma maisītājs varat pievienot šķidrās attiecība ir...

Produkta detaļas

SDHJ vienu šahtu bradāt maisītājsir augstas veiktspējas partijas maisītājs, var spēt sajauc sausās cietu materiālu brīvu plūsmu. Govju barības sajaukšanu mašīnu galvenokārt izmanto barību, miltiem un citiem graudu pārstrādes rūpniecība. Sakarā ar izejvielu un pievienojot šķidruma īpašības, šo liela ātruma maisītājs var pievienot šķidruma attiecība ir 5 %, arī to var nodrošināt jaudu diapazonā no 1000 līdz 8000 litriem dažādu veidu.


feed mixer Cattle Feed Mixer
Galvenās iezīmes konkurētspējīgu zemu izmaksu govju barības maisīšanas iekārta

1. projektē un izgatavo vairākas zinātniskās pētniecības vienību ar summējot-up mājās un ārzemēs, divu vārpstu bradāt maisītāji būtību SSHJ divu vārpstu bradāt augstas efektīvu maisītājs ir ideāls maisīšanas iekārtas ar mazu ātrumu, augstu darba efektivitāti, enerģijas taupīšanu un augstas kvalitātes.

2. katras partijas materiālu var vispār ko sajauc, lai viendabīgumu 30 120 sekunžu laikā.

3. pilnmetrāžas atvērto durvju struktūra pieņem pie grunts par izpildi, tā izpildi ir ātri bez atlikuma. 4. izkraušanas durvju blīvējums ir droša, ja veic materiālu noplūdes parādība. Slodze ir plašs maināmas darbības sfēra.

5. nav iebūvēts eļļas pievienojot cauruļu un dažādos šķidrumus var lielā mērā papildina.Govju barības sajaukšanu Machinehasiezīmes kompaktā struktūra, naudas izskatu, mazāk ieņem vietas nekā citi maisīšanas iekārtas, ātri un maigu sajaukšanu, stabilu sniegumu, zems trokšņa līmenis, bez putekļiem, ne vides piesārņojumu utt.

6. tai ir augsts sajaukšanas viendabīgumu un īss maisīšanas periods bez mirušajiem, sajaucot stūrī.Fedd maisītāju iekārta pabeigti projektu

feed mixer Cattle Feed Mixer
Izmeklēšana