Pretplūsma dzesētāja dzesēšanas iekārtu tirdzniecība

FDSP ir kopējais risinājums sniedz galvenokārt barības nozarē un integrēta ar barības mašīnas, uzglabāšanas iekārtu, minerālmēslu mašīnas atjaunojamās enerģijas iekārtu un tās inženierijas. Ņemot "radīt ieguvumus klientiem" kā mūsu moto, mēs cenšamies nodrošināt smalki izstrādāta, ekonomikas & pievilcīga, izturīgs risinājums mūsu aizjūras klientiem.

Produkta detaļas

Funkcijas
1 skaitītāju plūsmas dzesēšanas principu pieņemšanas atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu. Karstais gaiss, kas skar karstu granulas un nelaipnu skar atdzist granulas, lai izvairītos no koncentrāta virsmas plaisa izraisa pēkšņu dzesēšanas ražotā tieša pieskaršanās starp nelaipnu un karstu granulas. Tajā pašā laikā slūžām izmanto barošanu un lielāks gaisa ieplūdes vietas, tādēļ tā var iegūt labāk dzesēšanas iedarbība;
2. slaidu turp un atpakaļ pārvietojams darba priekšmeta galds ūdensbaseinā ir gluda un uzticamu izlādes, zemu atlieku;
3. mazs enerģijas patēriņš, viegli darbību;
4. nogulšņu temperatūra pēc atdzesēšanas ir mazāka par + 3 ~ 5 apkārtējās vides temperatūrā;
5. tas ir piemērots granulu dzesēšanas.


Veiktspējas parametrs


Modeļa parametri
SKLN1.5SKLN2.5SKLN4SKLN6SKLN8
Apjoms (m ³)1.52.54.06.08.0
Capacity(t/h)35101520
Dzesēšanas time(min)Mazāk nekā 10 15Mins
Pēc dzesēšanas temperatūraNav augstāka par + 3 apkārtējās vides temperatūra-5 ° C
Aspirācija (m ³ /min.t)34
Power(kW)0.751.101.501.501.50
Jauda (kw) slūžām0.550.550.550.750.75FDSP ir kopējais risinājums sniedz galvenokārt barības nozarē un integrēta ar barības mašīnas, uzglabāšanas iekārtu, minerālmēslu mašīnas atjaunojamās enerģijas iekārtu un tās inženierijas. Ņemot andquot; Radīt vērtību, customersandquot; kā mūsu moto, mēs cenšamies sniegt smalki izstrādāta, ekonomisko andamp; pievilcīga, izturīgs risinājums mūsu aizjūras klientiem.
Neizbrauktu sertifikāts ISO9001, CE, SGS un mūsu klienti ir bauda pie mums JŪRĀ, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Okeānijā, Dienvidamerika utt. Mums ir uzkrāta bagātīgāka pieredze vispusīgu attīstību, izmantošanu lauksaimniecībā.
Mēs kļūt noteikti par nozares līderi un censties veicināt labi cilvēkiem sabiedrībā, būt uzticama, stabils partneris ilgtermiņa un radīt ieguvumus klientiem.


Izmeklēšana