Counterflow dzesētājs

Pretterorisma plūsmas dzesētāja princips: counter-plūsmas dzesētāja principu pieņemšanas atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu. Karstais gaiss, kas skar karstu granulas un nelaipnu pieskaras atdzist granulas, lai izvairītos no koncentrāta virsmas plaisa izraisa pēkšņu dzesēšanas ražo tieši skar starp...

Produkta detaļas

Counter-plūsmas dzesētāja princips:

Counter-plūsmas dzesētāja principu pieņemšanas atdzist granulas ar augstu temperatūru un mitrumu. Karstais gaiss, kas skar karstu granulas un nelaipnu skar atdzist granulas, lai izvairītos no koncentrāta virsmas plaisa izraisa pēkšņu dzesēšanas ražotā tieša pieskaršanās starp nelaipnu un karstu granulas. Tajā pašā laikā slūžām izmanto barošanu un lielāks gaisa ieplūdes vietas, tādēļ tā var iegūt labāk atdzišanas sekas.

Pēc pelletizing procesa barības koncentrātu temperatūra ir apmēram 60-80 grādu un kokskaidu granulu mitruma saturs ir aptuveni 15 %, lai mēs nepieciešams izmantot dzesētāju samazināt apmēram 3-4 % mitruma, tik tas ir viegli uzglabāt kokskaidu granulu. Šajā procesā, mēs izvēlamiesFDSP SKLN sērijas pretplūsmas vēsākas.


Funkcijaspretterorisma plūsmas dzesētāja

1. pēc atdzesēšanas granulas temperatūra nav pārsniegt istabas temperatūrā 3-5° C.

2. budžeta izpildes struktūra slaidu vārtiem darbojas stabili un bez aizķeršanās.

3. unikālu slaidu izvades durvis struktūru.

4. piemērotas dažādas granulas materiāla dzesēšanai.

5. zemu enerģijas patēriņu, viegli darbību.Priekšrocībaspretterorisma plūsmas dzesētāja

1. to var nodrupumu apspiešana koncentrāta virsmas. Tā var izvairīties no kodolu mitruma un siltums ir grūti sadalīt un granulas ir trausli dzesēšanas laikā un citām nepilnībām, kas parasti izraisa vertikālās dzesētājs.

2. mašīna ir funkciju lieljaudas, laba dzesējoša iedarbība, augsta līmeņa automatizāciju, zems trokšņa un vieglu apkopi.


Modelis

SKLN1.5

SKLN2.5

SKLN4

SKLN6

SKLN8

Volume(m³)

1.5

2.5

4

6

8

Capacity(t/h)

3

6

10

15

20

Coolingtime(min)

NotLessthan10 15Mins

TemperatureafterCooling

Nothigherthanambienttemperature + 3-5° C

Aspiration(m³/min.t)

34

Power(kW)

0.75

1.1

1.5

1.5

1.5

PowerofAirlock(kw)

0.55

0.75

1.1

1.1

1.5

Izmeklēšana