Nepārtraukts graudu žāvētājs

Nepārtraukts graudu žāvētāju Ievads: pilnu vienlaidu žāvēšanas teorija tiek piemērots nepārtraukts graudu žāvētāju. Graudi ieplūst tornis caur padeve uz žāvēšanas mašīnu, un tad ieplūst graudu kolonnu lēnām ar pašteci. Graudus žāvē vispirms ar karstā gaisa pūtējs, tad dzesēt ar...

Produkta detaļas

Nepārtraukts graudu žāvētājsIevads:

Pilnu vienlaidu žāvēšanas teorija tiek piemērots nepārtraukts graudu žāvētāju. Graudus ieplūst caur feeder virsū uz tornižāvēšanas mašīna, un pēc tam ieplūst graudu kolonnu lēnām ar pašteci. Graudi ir žāvēti vispirms ar karstā gaisa pūtējs, tad dzesēt ar aukstu gaisu pūtējs zem mašīnas, un beidzot izvadīts caur žāvētāju apakšā.


Nepārtraukts graudu žāvētāju characteristics:

1. lieli produkcijas, augsta efektivitāte, zems enerģijas patēriņš ar nepārtrauktu darbību 24 stundas, kas ir piemērojami lielas ietilpības žāvēšana, žāvēšanas prasībām lielu graudu pārstrādes augu, fermas, eļļas augu un noliktavu apgrozījums centrs utt.

2 graudu kolonnu žāvēšanas iekārta tiek apvienoti ar augstu oglekļa tērauda stiepļu sietu, cinkotu nospieda plāksnes un apsmidzina angle iron, kas sasniedz labāko žāvēšanas efektu un ilgāku darba mūžu.

3.Variable ātruma izplūdes rullīšu pielieto apakšā fēns, kas kontrolē graudu plūsmas ātruma kolonnā graudu. Izlādes ātrumam, temperatūra un mitrums ir reālā laika kontrolē izlādes veltni. Tā šķipsnu punktu likvidēt dizains efektīvi novērstu materiālu, kas spiež. Intensīvi pārkraušanas iekārtu var sajaukt graudi, kas nodrošina materiālu sildot vienveidīgāk.


Graudu žāvētājs mašīna priekšrocības:

1. zema temperatūra:

Saskaņā ar dažāda veida graudu, klienti var pielāgot žāvēšanas temperatūra. Zemas temperatūras tehnoloģijas neļauj tiek bojāti graudi.

2. liela gaisa plūsma:

Tiek lietota Super lielu velkmes ventilatoru. Centrbēdzes ventilatoru, zems trokšņa un pret pārslodzi stabili darbojas bez vibrācijas. Lēnas darbības uzsākšanas modelis nodrošina vienmērīgi putu un ilgi darba dzīvē.

3. zems ieguldījumu:

Multi siltuma avotiem tiek lietotas kā tvaika, dabas gāzes, mazuta vai rīsu sēnalu u.c. temperatūra var precīzi kontrolēt, lai nodrošinātu graudu kvalitāti. Turklāt augstas lietošanas siltuma samazina žāvēšanas izmaksas. Pastāvīga apstrādes tehnoloģija nodrošina lielu jaudu un augstu efektivitāti, kas samazina enerģijas patēriņu.

4. ilgi darba dzīvē:

Nepārtraukts graudu žāvētājs ir paredzēts āra stila veidošanas darbnīca, neizmantojot. Cinkota tērauda plāksne tiek piemērots gaisa neto un galvenajām daļām. Visas mašīnas ir labs izskats un plombēšanu, kā arī ilgu darba mūžu, un var strādāt visu dienu ārā jebkurā stāvoklī.

5. viegli darbību:

PLC touch screen kontroles sistēma var parādīt un kontroles darbības parametru iekārtu, degļa degšanas parametru un žāvēšanas parametru graudu utt. Datora vadības sistēma ir viegli un humanizēts kas ir funkcijas, piemēram, satraucošas, tālvadības pults, auto diagnostika, problēmas noņemšana utt.

6. zemas uzturēšanas izmaksas:

Materiāli un rezerves daļas, lietotas žāvētājam ir ar zemu atteiču izturīgas. Ērti šķirošs skrūvju piemēro žāvētāja čaulas savienojumu, kas ir izturīgs un izturīgs. Visas elektriskās sistēmas un komponenti atbilst NEMA standartam.


Izmeklēšana