Saliktu mēslošanas līdzekļa rotācijas cilindra granulācijas

Rotary raksturojums cilindrs Granulator 1. Rotācijas cilindra granulator ir piemērojams aukstā granulating un siltuma granulating. Tas ir piemērots liela apjoma ražošanu, augsts, vidējs un zems koncentrāciju mēslošanas līdzekļos. 2. mūsu rotācijas cilindra granulator pieņem īpašu gumijas plāksnes oderi vai acid...

Produkta detaļas

Rotācijas cilindra granulator raksturojums

1. Rotācijas cilindra granulatorir piemērojama granulating aukstuma un siltuma granulating. Tā ir piemērota plaša mērogamēslošanas līdzekļu ražošanaaugsts, vidējs un zems koncentrāciju.
2. FDSP rotācijas cilindra granulator pieņem īpašu gumijas plāksnes oderi vai skābes izturīga nerūsējošā tērauda oderes plate. Mūsu rotācijas cilindra granulator rētas var noņemt un burl var mizoti automātiski.
3. mūsu rotācijas cilindra granulator iezīmes ietver elegantu izskatu, racionālu struktūra, uzticamu kvalitāti, augstu granulēšanas intensitāte, kodīgas laba pretestība, laba abrazīvā pretestība, zems enerģijas patēriņš, ilgu ekspluatāciju, vienkārša darbība un vieglu apkopi utt.
4. Šajāmēslošanas līdzekļu aprīkojumsvar izmantot, lai ražotuorganiskie mēslošanas līdzekļiunneorganiskā mēslojuma.Rotācijas cilindra granulatorstruktūra

-Granulator kronšteinu.

Visu rotējošo daļu, kura lāči lielu spēku atbalsta kronšteinu, tādēļ tā pieņem vidēja oglekļa tērauda plāksnes, kanālu rāmju materiāla, kas ir metināti un atbilst stingrajiem kvalitātes standarts.
-Vadīt daļas.

Pārnesumu rāmis ir metinātas augstas kvalitātes kanāls staru. Galvenā motora pārnesumu rāmi un samazināšanas pārnesumā ir gan ISO valstu brīvu inspekcijas produktu. Mehāniskais diskus jostas rullīša, trianguler jostu un samazināšanas rīkiem un piedāvā jaudu granulator.
-Lielu zvejas rīkiem.

Pievērstas granulator un acu ar nelielu transmisijas Zobrati, vadīt visas mašīnas, kas darbojas pretējā virzienā. Augsto tehnoloģiju nodilumu izturīga pret materiāli paplašina granulator lietošanas ilgums.
-Velmēšanas jostu.

Nostipriniet abās pusēs granulator atbalstam.
Granulating rotācijas cilindra granulator mehānisms
Par granulating ir izejvielu tvaika, gāzveida amonjaku, fosforskābes vai ammuniacal risinājumu, amonija fosfāts vircas un trīskāršais superfosfāts virca. Pēc šo cieto mēslošanas līdzekļu pulverus ievadiet rotācijas cilindra, tās būs turp un atpakaļ kustību smaguma pasākumā, centrbēdzes spēks un berze, kas ir spēkā starp mēslojumu. Ar veltņa rotācijas kustību, ģenerēto materiālu izsmidzināšanas uz granulācijas kodola virsmas. Pārklājuma slāņa kļūst biezāka un biezāka un pakāpeniski ģenerēto materiālu smalkais vēlamo izmēru un izlādēt no izkraušanas atvere.Priekšstatu par rotācijas cilindra granulator
Izmeklēšana