Konkurētspējīgu cenu 300T uzglabāšanas tvertnes

Īss ievads Šilo tērauda pārtikas graudu uzglabāšanas tiek plaši izmantoti mājputnu fermu, rīsu dzirnavas, miltu dzirnavām, sojas pupu eļļas spiestuves, alus darītava augu un tā tālāk, lai saglabātu lielāko daļu graudu (piem., lielākā kviešu, kukurūzas, rīsiem, nelobīti, sorgo, sojas u.c.), dzīvnieku barības, labības sēklu, plastmasas granulu, koka granulu utt...

Produkta detaļas

Īss ievads par tērauda pārtikas Šilo

Graudu uzglabāšanatiek plaši izmantoti mājputnu fermu, rīsu dzirnavas, miltu dzirnavām, sojas pupu eļļas spiestuves, alus darītavu iekārtas un tā tālāk, lai saglabātu lielāko daļu graudu (piem., lielākā kviešu, kukurūzas, rīsiem, nelobīti, sorgo, sojas u.c.), dzīvnieku barībai, labības sēklu, plastmasas granulu, koka granulu utt.

FDSP ražošana graudu bunkuriem, graudu uzglabāšanas ietilpība ir 5010000tons, kas ir izgatavoti no hotdip cinkota tērauda loksnes un var tikt izmantoti 20 ~ 50 gadus.Silosi FDSP graudu ražotājiemgraudu uzglabāšana ir pagājis CEandamp; ISO sertifikāciju.Šeit ir daži graudu bunkura priekšrocības:

1. drošu dizains
Visas FDSP Šilo projekta modeļi tiek nodrošināti prestižajā zhejiang University, Šilo, spēku pretestības koeficientu taifūns un lieces pretestība datu pilnīgi tiek aprēķinātas eksperti.
2. tehnikas ražošanas tehnoloģija
Katru daļu cementa silo ražo modernu griešanai un urbšanas tehnoloģijas, tie tiek īstenoti ar unikālu virsmu tīrīšanas procedūra, tad krāsotas ar smalku pārklājumu.
3. īsu ražošanas periods
FEDP tērauda graudu bunkura moduļu ražošanā, katru komponenti ir ražoti ar gar upes darbnīca, šādā veidā, mēs varam būtiski samazināt ražošanas ciklā, lai nodrošinātu ātru piegādi.
4. excellent blīvējuma stāvokļa
Starp katru krustojumu, mēs ievietotu īpašu silikona gumijas un saspiediet tos no 5mm uz 1mm, spēcīga elastības sekas automātiski aizpilda visas iespējamās noplūdes, mēs arī izmantot stikla cementa plombu krustojums, lai atkārtoti nodrošina izolācijas stāvokli un novērstu jebkādu mitruma infiltrāciju virsmas.
5. viegli piegādāt un instalēt
Kukurūzas uzglabāšanas tvertnes tiek ražotas daļas, tie var viegli iepakot konteineros, neatkarīgi no to lieluma, jo viss ražošanas process ir pabeigts, fabrikā, viss, kas jums jādara ir apkopot daļas tvertnēs pēc dzemdībām, kas ļaus ietaupīt diezgan daudz laika.Procesa plūsmas diagrammaFDSP kukurūza kukurūza skābbarības novietnes

Ieplūdes sistēma — — tīrīšanas sistēma — — žāvēšanas sistēma (pēc jūsu izvēles) — — uzglabāšanas sistēmu — — izplūdes sistēmaIzmeklēšana