Ogļu uzglabāšanas tvertnes

Ir izmantota tehnoloģija ogļu uzglabāšanas tvertnēs dažas elektrostacijas un ogļu raktuvēs. Ogļu uzglabāšanas tvertnes parasti izmanto betona tvertnē vai tērauda tvertnes, šobrīd, ir vairāk cementa silo piemērošanu. mēs varam izstrādāt pasūtījuma izgatavotu ogļu uzglabāšanas sistēma, atkarībā no jūsu īpašajām prasībām un...

Produkta detaļas

Ir izmantota tehnoloģija ogļu uzglabāšanas tvertnēs dažas elektrostacijas un ogļu raktuvēs.Ogļu uzglabāšanas tvertnesparasti izmanto betona tvertnē vai tērauda tvertnes, šobrīd, ir vairāk cementa silo piemērošanu. mēs varam izstrādāt pasūtījuma izgatavotu ogļu uzglabāšanas sistēmu, kas atkarībā no specifiskajām vajadzībām un situācijām.

Galvenās priekšrocības no ogļu uzglabāšanas tvertnes

1. augstas stiprības, laba noslēgšanas funkcija
2. ilgu kalpošanas laiku
3. CE ISO SGS sertifikātu

4. viegla uzstādīšanaFDSP ogļu Šilodvantage

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi būvniecībā bunkurā.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši vairāk nekā 20 apstrādes vienību kopas un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. FDSPnodrošina Pagrieziet atslēguŠiloprojekts no apspriedes, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un cinkots tērauds tiek izmantota arī bunkurā jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērījums, Lūkas un kāpnes, lai nodrošinātu ilgu pakalpojumu.Papildu iekārtas ogļu uzglabāšanas tvertnes


Izmeklēšana