Slēgta gropi Roller Shell

FDSP var ražot rullīšu korpusiem, dažādi izmēri un izskats, atkarībā no jūsu prasībām vai zīmējumus vai paraugu. Rullīšu čaumalu, kas pazīstams kā veltnis, ir viens no galvenās daļas, pellet mill. Granulu dzirnavu rullīšu apvalks var izmantot, lai apstrādātu dažādu biodegvielas granulu, dzīvnieku barības un...

Produkta detaļas

FDSP varrullīšu čaulas ražodažādu lielumu un izskatu atkarībā no jūsu prasībām vai zīmējumus vai paraugiem. Rullīšu čaumalu, kas pazīstams kā veltnis, ir viens nogalveno daļu ar skrošu dzirnavas. Granulu dzirnavu rullīšu apvalks var izmantot apstrādāt dažādu biodegvielas granulu, dzīvnieku barības un citu granulas.Slēgta rievoti rullīšu shelldescription:

Granulu dzirnavu rullīšu čaulasir izgatavots no nodiluma izturīga sakausējuma tērauda ar carburization termiskā apstrāde, featuring pat cietība un ilgu kalpošanas laiku.

Granulu dzirnavu iekārta rullīšu čaulasiedala zobu tipa zobu ne caur tipu un iet cauri. Rites daļām, piemēram, iekšējo ekscentriskas vārpstas ir precīzs izmērs, atvieglojot telpu pielāgošanas klienti starp veltni ungredzena mirstsaskaņā ar ražošanas vajadzības.

Rullīšu čaulasir arī raksturo viegla montāža un aizstāt.Paziņojums:

  1. Atlasiet gadījumā pareizi die caurums kompresijas pakāpe

  2. Pareizi regulētu darba likvidēšana starp gredzenu mirst un rullīšu no 0,1 līdz 0,3 piemērotu. (pēc tam, kad tiek ieslēgts jauns granulu dzirnavas, veltnis, virza gredzenu nāves mokās, nokļūst valsts prerunning, bet nav rotācijas.)

  3. Jaunu zvana mirst jāatbilst jaunā veltnis izmantot. Savieno ar gredzenu nomirt veltni jābūt brīvi priekšā un cieši aizmugurē. Ja veltņa abām pusēm, šķiet, asiem stūriem, tas būtu savlaicīgi izmanto rokas dzirnaviņas, lai strupajiem atloku daļa, lai būtu labs savienojums ar rullīša un gredzenu mirst.

  4. Pirms izejvielu novadītskrošu dzirnavas mašīna, precleaning un magnētiskās separācijas apstrāde ir vajadzīga, lai samazinātu nokļūst die caurums dzelzs piemaisījumi. Regulāri pārbaudot die caurums ir svarīgi redzēt, vai die ir bloķēts un attiecīgi tīru bloķēto die caurums.

  5. Ja plastiskā deformācija notiek gredzenu mirst vadošais materiāls konusa caurums, caurums sarūk, rada tas ir jālabo. Remonts, pievērsiet uzmanību, ka gredzenu mirst iekšējās virsmas zemākā augstumā jābūt 2mm augstāks nekā grunts overtravel Groove. Turklāt, ekscentriskas vārpstas, pielāgojot misas ļauj papildu, citādi būtu nokasītas gredzenu mirst.


Izmeklēšana