Mājas > Klienta jautājums

BUJ

1.Kur jūs dodaties iegādāties labas kvalitātes koksnes granulu mašīnu Ķīnā.

Mūsdienās daudziem ārvalstu importētājiem ir neskaidrības, ar ko saskaras simtiem un tūkstošiem ķīniešu koksnes granulu ražotāju no B2B avotiem vai Google. No ģeogrāfiskā viedokļa labākie koksnes granulu mašīnu piegādātāji koncentrējas Ķīnas dienvidaustrumu daļā, šī ģeogrāfija pārstāv:

1.Augstākā līmeņa ekonomikas attīstība Ķīnā, proti, bagātākā vieta Ķīnā.

2.Augstākajam ražošanas līmenim,

3. Milzīgi ieguldījumi pētniecībā un attīstībā ilgtspējīgai attīstībai,

4.Lielākie talanta eksperti un profesiju pārstāvji, labākās instrumentu apstrādes mašīnas.

Tāpēc dodieties uz Ķīnas dienvidaustrumu daļu, lai atrastu kvalificētu koksnes granulu ražošanas mašīnu piegādātāju.

2.Kā izvēlēties kvalificētu koksnes granulu ražošanas mašīnu piegādātāju Ķīnas dienvidaustrumu daļā.

Padomi:

1.Kad piegādātāju aparatūra sasniedz vienādu līmeni, salīdzināmā daļa ir programmatūra, t.sk. vadība, kredīts, kultūra, vērtība. Pirms biznesa pārbaudiet piegādātāju programmatūru.

2.Lai redzētu, ka ticat, krāpšanās gadījumā mēģiniet izvairīties no darījumiem ar nepazīstamu tirgotāju. Ja iespējams, apmeklējiet piegādātāju.

3.Labs uzņēmums vienmēr pieņem darbā labāko pārdošanas vadītāju, labs pārdošanas vadītājs nozīmē pilnīgu saziņu, pilnīgu izpratni, pilnīgu atbalstu un vienmēr sniedz labus risinājumus klientu problēmu risināšanai.

3 、 PAMATNOSTĀDNES PAREIZAI NĀKUMU LIETOŠANAI

Pārliecinieties, ka veltņi ir pareizi noregulēti: veltņa attālumam līdz nāvei jābūt o.2mm – 0.3mm. Slikts veltņa iestatījums var izraisīt kontaktu starp veltņiem un iet bojā. Tas var izraisīt presēšanas urbuma apgāšanos - deformāciju un daļēju urbumu aizsprostojumu.

Jauns veidols prasa pareizu iesākšanas periodu. Sāciet jauno veidni pakāpeniski, vismaz pirmās 20–40 minūtes, tāpēc tie lēnām uzsilst. Ja palaišanas laikā rodas problēmas, darbiniet veidni 20–40 minūtes ar kliju, eļļas (2%) maisījumu. Kad ražošana ir pabeigta, apstādiniet presformu tikai pēc tam, kad to darbinājāt ar auzām vai kukurūzu.

Mainot presformas, uzmanīgi pārbaudiet presformas sēdekļa virsmas un stiprinājuma sistēmas (ti, apkakles, skavas vai nodiluma gredzena) stāvokli. NB! Ja forma nav pareizi nostiprināta, tā var salūzt.

Stieņa iespīlēšanas gredzens ir jāpārbauda katru reizi, kad mašīnā tiek uzstādīts jauns veidnis, it īpaši matricēm ar lieliem atlokiem. Pieredze rāda, ka lielāko daļu salūzušo presformu izraisa nodiluši vai bojāti iespīlēšanas gredzeni. Stieņi, kas darbojas ar bojātu iespīlēšanas gredzenu, var radīt spēcīgas vibrācijas, salauztus presformas un samazinātu die mūžu.