Mājas > Klienta jautājumu

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. kur dodaties iegādāties labas kvalitātes kokskaidu granulu mašīnu Ķīnā.

Mūsdienās daudzi aizjūras importētāji ir neskaidrības, kas saskaras ar simtiem un tūkstošiem Ķīnas koksnes ekstrakta koncentrāta iekārtu piegādātājiem no B2B avotiem vai Google. No ģeogrāfiskā viedokļa labākā kokskaidu granulu mašīnu piegādātājiem koncentrātu dienvidaustrumu daļa no Ķīnas, pārstāv šī Ģeogrāfija:

1. augstākā līmeņa attīstības ekonomika Ķīnā, proti, bagātākā vieta Ķīnā.

2. kam ir visaugstākā standarta ražošanas,

3. milzīgas investīcijas R & D ilgtspējīgai attīstībai,

4. visvairāk talantu ekspertiem un profesiju strādniekiem, labākais mehāniskai mašīnas.

Tā iet uz dienvidaustrumu daļa no Ķīnas, lai atrastu kvalificētu kokskaidu granulu iekārtu piegādātājs.

2. kā izvēlēties kvalificētu kokskaidu granulu mašīnu piegādātājs Ķīnas dienvidaustrumu daļā.

Padomi:

1. kad aparatūras piegādātāju sasniedz vienu un to pašu līmeni, lielākā daļa līdzīgu daļa ir iesk. programmatūras vadība, kredīta, kultūra, vērtības. Pārbaudīt piegādātāju programmatūras pirms darbību.

2. redzēt ir ticēt, mēģiniet, lai izvairītos no nodarbojas ar tirgotāju, kurš tev nav pazīstami, ja krāpšanas. Apmeklējiet piegādātāja, ja varat.

3. laba kompānija vienmēr algo labākais pārdošanas vadītājs, labas pārdošanas vadītājs ir pilnībā paziņošana, pilnībā saprastu, pilnībā atbalstu un vienmēr dod labus risinājumus jebkurā laikā risināt klientu problēmas.

3、BASIC NOTEIKUMUS PAR PAREIZU IZMANTOŠANU, PRESFORMAS

Pārliecinieties, ka veltņi pareizi koriģēta: rullīša mirt attālumu jābūt o.2mm - 0,3 mm. Slikti rullīšu iestatījums var izraisīt kontaktu starp veltņiem un mirst. Tas var izraisīt paaugstinātu jutību"apgāšanās"par die caurums deformācijas un daļēju blokādes caurumiem.

Jauns die prasa arunning periodā. Sākt jaunu mirst pakāpeniski, vismaz pirmās 20-40 minūtes, tāpēc tās lēni sasilst. Ja problēmas startēšanas laikā klajā, die darbojas 20-40 minūtes ar sajaukums klijas, eļļas (2 %). Kad ražošana ir pabeigta, tikai pārtraukt die pēc darbojas auzas vai kukurūzu.

Mainot nomirst, rūpīgi stāvokļa pārbaudei die sēdvietas virsmu un fiksācijas sistēma (t.i., apkakles, skavas vai nodiluma gredzens). N.B.: ja die nav pareizi noteikta to var pārtraukt.

Mirst clamping gredzens ir jāpārbauda katru reizi, kad jauns mirst tiek montētas uz mašīnu, jo īpaši attiecībā uz mirst ar lielu atloki. Pieredze rāda, ka lielākā daļa šķelto nomirst cēlonis ir nolietojies, vai bojātu iespīlēšanas gredzeni. Nomirst, kas darbojas ar bojātu clamping gredzenu var izveidot spēcīgu vibrāciju, sadalīti nomirst un samazinātas mirst mūžs.