Ķīnas piegādātāju 8mm Ring mirst rezerves daļas

8mm gredzenu mirst ieviešana rezerves daļas kā vadošo un profesionāli ražotājs atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta dzirnavu rezerves daļas, mēs izstrādāt un ražot visu veidu gredzenu nomirst ar dažādām kompresijas pakāpe saskaņā ar izejvielu īpašības un pienācīgu kompresijas pakāpe. Mirst mūsu gredzens ir izgatavoti no...

Produkta detaļas

8mm gredzenu die rezerves daļas ieviešana

Kā vadošais un profesionāli ražotājs skrošu dzirnavas rezerves daļas, mēs izstrādāt un ražot visu veidu gredzenu nomirst ar dažādām kompresijas pakāpe saskaņā ar izejvielu īpašības un pienācīgu kompresijas pakāpe. Mirst mūsu gredzens ir izgatavoti no augstas kvalitātes sakausējuma tērauda vai nerūsējošā tērauda. Gredzenu mirst izgatavošanai koksnes granulas ir izgatavots no 40Cr un balstoties uz pareizu darbību, dzīves laikā mūsu gredzenu mirst izgatavošanai koksnes granulas var būt līdz 2000tons; gredzenu mirt par padarot barības granulas ir izgatavoti no 4Cr13 un pamatojoties uz pareizu darbību, ekspluatācijas mūsu gredzenu mirst, lai iegūtu barības granulas ir līdz 10000 tonnu.Tehniskie parametri of8mm gredzenu mirst rezerves daļas

•Technical parametru vislabāk pārdotais gredzenu mirst kokskaidu granulu dzirnavas

Dia. Die (mm)Hole Dia.(mm)MateriālsLifespan(tons)
350/420/508/5586/8/10/1040Cr1000-2000

•Technical parametru vislabāk pārdotais gredzenu mirst barības koncentrātu dzirnavas

Dia. Die (mm)Hole Dia.(mm)MateriālsLifespan(tons)
250/320/350/400/420/5082/3/4/4.5/5/6/8/104Cr135000-10000
Ražošanas procesā of8mm gredzenu die rezerves daļas

Viss gredzens mirst apstrāde ir automātiskai kontrolei. Mēs izmantojam augstas kvalitātes 40Cr leģēta tērauda vai 4Cr13 nerūsējošā tērauda kā materiāls; izmantot importētā datorizētu gun urbšanas mašīnu caurumošanas un realizēt vienreizēju Cilnis die caurums ar ļoti gludu virsmu; izmantot vakuuma termiskās apstrādes krāsns apkurei skalas bezmaksas.


Apstrādes tehnoloģija Ring mirst izgatavošanai koksnes granulas
Kalti, billet→Rough Lathing→Punching→Hole Grinding→Heat treatment→Finish machining

Apstrādes tehnoloģija Ring mirst, lai iegūtu barības granulas
Caurumošanas, →Chamfering →Countersinking →Cleaning → Quenching→Fine slīpēšanas Forging→Rough Lathing→Flange Hole→
Funkcijas of8mm gredzenu die rezerves daļas
♣Advanced Automātiskā zvana Die apstrādes Technology.Imported lielgabals urbējs urbšanai; vakuuma krāsns apkurei skalas bezmaksas; augsti pulēta.
♣Good mehāniskās Properties.Good stiepes izturība, labas abrazīvās pretestības, laba korozijas izturību, laba triecienizturība, laba siltuma pretestību, laba noguruma izturība.
♣Long Life. pakalpojumu ekspluatācijas mūsu gredzenu mirst izgatavošanai koksnes granulas var būt ne vairāk kā 2000 tonnas; un padarot barības granulas var būt ne vairāk kā 10000 tonnu.
♣High kvalitātes Pellets.Finished granulas, ko mūsu gredzenu nomirt ir gluda virsma un augsta blīvuma.
♣Different caurums Dia. izvēlēties. Gredzena mirst diametrs barības koncentrātu dzirnavu svārstās no 2mm līdz 10mm; gredzena mirst diametrs kokskaidu granulu dzirnavu svārstās no 6mm līdz 12mm.

Ar bagātu pieredzi koksnes un barības granulas iekārtas un rezerves daļas laukā un eksportētāji, mēs varam nodrošināt profesionālu klientu risinājumus. Nosūtīt pieprasījumu Detaila zemāk, noklikšķiniet uz andquot; Sendandquot; Tagad!Izmeklēšana