Ķīna populārāko rezerves daļas granulu mašīnu nomirst / ekstrakta koncentrāta Mill zvana Dies

Gredzena die ir galvenā sastāvdaļa Ring Die Pellet Mill liela mēroga koncentrāta iekārtās, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barības, dzīvnieku barību, aqua feed, biomasas granulu un citi granulas. Gredzena mirst kvalitāte ir nozīmīga loma, veidojot augstas kvalitātes granulas un lieljaudas, arī var ietaupīt daudz uzturēšanas izmaksas granulu ražotāji. LiangYou ir uzticams gredzenu mirst ražotājs, kas var sniegt jums visaugstākās kvalitātes zvana nomirst. Mēs varam pielāgotā dizaina dažādu zīmolu pellet Mill, piemēram: MPT, kaitinot, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, kaitinot, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak utt. Mēs varam arī par katru klientu zīmējumu.

Produkta detaļas

Īss ievads par gredzenu Die
Gredzena die ir galvenā sastāvdaļa Ring Die Pellet Mill liela mēroga koncentrāta iekārtās, lai ražotu dzīvnieku barību, koksnes granulas, mājputnu barības, dzīvnieku barību, aqua feed, biomasas granulu un citi granulas.
Gredzena mirst kvalitāte ir nozīmīga loma, veidojot augstas kvalitātes granulas un lieljaudas, arī var ietaupīt daudz uzturēšanas izmaksas granulu ražotāji.
LiangYou ir uzticams gredzenu mirst ražotājs, kas var sniegt jums visaugstākās kvalitātes zvana nomirst. Mēs varam pielāgotā dizaina dažādu zīmolu pellet Mill, piemēram: MPT, kaitinot, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, kaitinot, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak utt. Mēs varam par katru customersand #39; zīmējums.



Galvenās iezīmes

1, slidena caurums, ilgu darba mūžu un lieljaudas
2, konkurētspējīgu cenu
3. ātru piegādi
4 par 20years ražošanas pieredze
5. kvalitātes kontrole: ISO9001: 2000
6, cauruma diametrs: barības izmērs 2-12mm; kokskaidu granulu izmērs ir 6-12mm vai pielāgot citus lielumus
7, nodiluma izturību, izturību pret koroziju, siltuma pretestību, nogurums pretestību, ietekmē izturību.

Gredzena mirst koncentrāta dzirnavu darbības princips
Pelletizing telpas pamatstruktūra galvenokārt sastāv no šīm daļām: die, veltņi, barošanās kasīkli un izciršanas naži.
Startējot datoru, elektromotors vadīt gredzens mirst, lai pagrieztu. Un, kāds ir ruļļiem, kas arī būs jārotē par savu asi, jo berze starp sevi un mirst. Smaguma un centrbēdzes spēks, ko rada pagriežams die gredzenu, materiāls tiks stingri piestiprināts uz iekšējās virsmas gredzenu die. Barošanās skrāpis nodrošinās nepārtraukti un vienmērīgi jāvirza uz priekšu gar die jābūt gataviem granulēšanas materiālā.
Tad materiāla apspiež rullītis un mirst, un ar pakāpeniski pieaugošu spiedienu materiāla blīvums arī kļūst augstākas. Tādējādi materiāla temperatūra pieaugs, kas mīkstina to lignīnu un atvieglo veidojamas. Šajā laikā materiāls ir saspiesti caurumos mirst un formas mazu cilindriskā strēmelēs ar diametriem, mm 2-12 (atkarībā no izmēra caurumus).



Mirst materiāli
1. sakausējuma nomirst
Tas ir daudz barības procesoru izvēle sakarā laba abrazīvās pretestības salaušana.
2. oglekļa tērauda mirst
Viņi ir izcilu korozijas izturību, padarot tās izvēli apstrādes operācijām kodīgas ķimikālijas.
3. nerūsējošā tērauda nomirst
Viņi ir vislabāk pret nodilumu un lūzumu pretestību, kā arī laba korozijas izturību.


Gredzena mirst process
1. precision Machining
CNC apstrādes centrs: apliecināt augstas precizitātes trīsdimensiju, ģeometriskā iecietību un virsmas raupjums.
2, caurums Machining
Mūsu companyand #39; s mirst veikto starptautisko uzlabotas vācu lielgabalu urbis, rīkus un programmatūru, urbšanas caurums. Kuru ensuresprocessconditionsasdrillingrequired, thereforehigh pelletingoutput, qualityanddebuggingconvenience
3, vakuuma pastiprināšana
Amerikāņu vakuuma krāsns: augsta vakuuma pakāpi, bez oksidācijas reakcijas gredzenu die virsmu, nodrošinot sākotnējo die caurums iekšējās virsmas gludumu ir ilgu kalpošanas laiku un augstu kvalitāti. Dzesēšanas ātrgaitas nodrošina vairāk vienmērīgi sadalītos karbīda hardenability un vienveidība gredzenu mirst.


Saistība starp die caurums struktūru un granulas

1. taisni caurums un atbrīvošanas piegāja caurums
Tā ir piemērota barības maisījumu apstrādes
2, ārējās konusveida caurums
Tas ir piemērots apstrādei ar augstu šķiedras saturu barībā kā attauko pelavas
3. iekšējā koniskā cauruma un saspiešanas veidu piegāja caurums
Šajā gadījumā zelmeņa pulveris barības gaismas daļu procesu

Mums ir jācenšas izvairīties no presei pārkāpa caurums (spiediena samazināšanas vent)
Jo discharing nav viegli caurumu rindu malas gredzenu mirst, tur ir paredzēts spiediena samazināšanas vent.
Mums ir nepieciešams, lai uzturētu un pārbaudītu ekstrakta koncentrāta milland #39; s rezerves daļas: zvana nomirst, rullīšu montāža, rullīšu čaulas, pārnesumu vārpsta, skrūves, gultņiem, sakabes utt. Jo tie aizņem apmēram 8 % no mašīnas izmaksas katru gadu (primārais piemēram, koksnes chipper, āmuru mill un pellet mill.)



Hot Tags: Ķīna populārāko rezerves daļas ekstrakta koncentrāta mašīnu nomirst / skrošu dzirnavas gredzenu nomirst, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana