Ķīnā kvalitatīvas graudu tērauda tvertnes Corn

Tērauda graudu bunkura cenu kukurūzas uzglabāšanas tērauda lokšņu funkcijas izmanto augstas kvalitātes cinkota lokšņu, visas detaļas ir standarta daļas, stingri sekot attiecīgiem valstu standartiem, graudu bunkura konstrukciju, izgatavošanu un uzstādīšanu. Viegla uzstādīšana, zems investīciju kukurūzas uzglabāšanas tvertnes augstums, diametrs...

Produkta detaļas

Tērauda graudu bunkura cenu kukurūzas uzglabāšanas līdzekļi

  1. Tērauda loksnes izmanto augstas kvalitātes cinkota lokšņu, visas detaļas ir standarta daļas, stingri sekot attiecīgiem valstu standartiem, graudu bunkura konstrukciju, izgatavošanu un uzstādīšanu.

  2. Viegla uzstādīšana, zems investīciju

  3. Kukurūzas uzglabāšanas tvertnes augstums, diametrs var būt plašu izvēli, divos torņos divu pozīciju telpu var mazāk par 80cm, mazāk zemes nodarbošanās, nu-jāpielāgo, maksimāli var līdz 15000tons/skābbarības novietnes,

  4. Parastos lietošanas apstākļos, ja graudu noliktava temperatūras celšanās o kritiskā punkta sakarā ar augstāku mitruma saturu, temperatūra un uzraudzības sistēma būs skaņu un gaismas signāla laiku un pateikt, tur draud briesmas, dažviet graudu un jābūt ventilācijas un dzesēšanas

  5. FDSP graudu bunkurano 2,7 m - 32 m diametra. Uzasamblejas tērauda tvertnesgraudu un eļļas, plaši izmanto ķīmiskās vielas, alus, zāles, pārtiku, cements, ogles un citās nozarēs. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu kompāniju, jūs varat sazināties ar mums.


Radies vispārīgs priekšstats par tērauda graudu bunkura cenu kukurūzas uzglabāšanas

grain storage bins


Detaļu izolācija tērauda graudu bunkura cenu kukurūzas uzglabāšanas Ievads uzziņai

Kukurūzas uzglabāšanas tvertnes jumta


Graudu bunkuraaugšas pieņem lietussarga karkass un rāmja materiāls ir izgatavots no C modelis taisni oglekļa tērauda. Griesti ir izgatavots no cinkota tērauda flīžu plāksnēm. Tvertnes augšpusē pasniedz ar dabīgo ventilāciju logi, lūkas, kāpnes, drošības sargi

grain storage bins


Tērauda graudu bunkura cenu struktūra

1) izgatavota no augstas kvalitātes karstā-dip cinkošana tērauda loksnes, gofrētas, īpašs aprīkojums

2) kukurūzas uzglabāšanas tvertnes ķermeņa loksnes ir savienoti ar augstu yeild skrūves, tērauda tvertnes rievotas loksnes biezums ir izstrādāta saskaņā ar konstantu spēku teoriju.

3) ir nostiprinājumos noteikta struktūra, ko izmanto vertikālu berzes spēku un atbalstīt uzglabāšanas Šilo struktūra; Skrūves un uzgriežņus, tiek noteiktas ar ūdensnecaurlaidīga sfērisko mazgātāju.

4) ir aviācijas īpašu ūdensnecaurlaidīgs gumijas sloksne starp loksnēm kukurūzas uzglabāšanas tvertnes.Cinkots graudu bunkurair aprīkots ar apaļu durvis, iekšpusē un ārējās kāpnes, kāpnes, aizsargājot neto stieples un kāpņu platformu.

5) tālāk vairāk, no augšas uz apakšu, nostiprinājumos biezums ir biezāka un biezāka no augšas uz apakšu, biezums ir molded tērauda loksnes, katra gredzeni arī kļūst biezāka.

grain storage bins

Krātuves tērauda tvertnes apakšējo

Tērauda konuss base: tad, kad kukurūza bunkura ietilpība ir mazāka par 800t un diametrs ir mazāks par 8,5 m, tās pamatni varu uztaisīt setel konusveida base.steel konusa pamata veido stāvus kolonnām, gredzenveida sija, konusa plāksnēm, kaklasaite gabaliņos etc. stāvus kolonnas izgatavo no valsts standarta I-veida tērauda un I-veida tērauda, ir konusa visplašāk izmanto tērauda veidu tērauda struktūru projektēšanas un izgatavošanas. Tas ir labu struktūru stabilitāti un uzticamību. Annular sija, kas veidota ar kanāla tērauda, un tā ir funkciju atbalsta Šilo struktūra, savienojot kolonnas un bāzes plates. Konusa pamata plātnes ir pilnīgi gatavi. Skrūvju savienojumu blts ir GB8.8 klases standarta detaļas. Visi šie veikt uzstādīšanu vienkāršu un ērtu un pēc uzstādīšanas pamatnes ir patiešām labs meklē, paciešams un uzticami.

grain storage bins


Izmeklēšana