CE sertificēts mēslojuma granulu mašīnu

Produkta informācija: 1. FZLH organisko mēslojumu Pellet Mill piemērojamība ir plašs un to var izmantot ar oglekļa amonjaks, amonija nitrāta, kalcija magnija fosfāta mēslojums, kālija hlorīda un citi dažādu kombinēto minerālmēslu ražošanas attiecība. 2. arī var izmantot, ražojot...

Produkta detaļas

Informācija par produktu:

1. FZLH organisko mēslojumu Pellet Mill piemērojamība ir plašs, un to var izmantot ar oglekļa amonjaks, amonija nitrāta, kalcija magnija fosfāta mēslojums, kālija hlorīda un citi dažādu kombinēto minerālmēslu ražošanas attiecība.

2. arī var izmantot ražošanas dzīvnieku mēsli, organisko mēslu un ķīmiskie mēslošanas līdzekļiem, retzemju mēslojums, pilienveida apūdeņošana, mēslojuma un citu organisko un neorganisko barības minerālmēslu ražošana.

3. citi kokvilnas sēklas maltīti, tomātu ādas, Krizantēmas, zāģu skaidas, utt visu var granulating.

4. nerūsējošā tērauda durvīm zvana mirst. Pārnesumu pārvades, augstu ražošanas efektivitātePlašas iespējas izejmateriālu organisko mēslojumu:

  1. Tā jāizmanto ar oglekļa amonjaks, amonija nitrāta, kalcija magnija fosfāta mēslojums, kālija hlorīda un citi dažādu kombinēto minerālmēslu ražošanas attiecība.

  2. Arī var izmantot ražošanas dzīvnieku mēsli, organisko mēslu un ķīmiskie mēslošanas līdzekļiem, retzemju mēslojums, pilienveida apūdeņošana, mēslojuma un citu organisko un neorganisko barības minerālmēslu ražošana.

  3. Otru, kokvilnas sēklas, miltus, tomātu ādas, Krizantēmas, zāģskaidas u.c. visu var granulating.Uzņēmums Introudiction

FDSP ir pārdota minerālmēslu mašīnas un barības mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.

Pilns komplekts minerālmēslu ražošanas līnijas jauda 10tph tika eksportēts uz Dienvidkoreju 2008;

Pilns komplekts pulverizēto ogļu koncentrātu ražošanas līnijas jauda 30t/h 2009. gadā tika eksportēti uz Dienvidāfriku.

Pabeigt trīs kopas barības ražošanas līniju tika eksportēti uz Ēģipti ar jaudu, 10tph, 15tph un 20tph attiecīgi no 2010. līdz 2012.

Skrošu dzirnavas lielu modeli ar jaudu 25tph tika eksportēts uz Taizemi, 2013. gadā.Mūsu sertifikāti:


Modeļa parametri

FZLH320

FZLH350

FZLH400

FZLH420

FZLH508

Output(t/h)

1-3

1.5-3.5

2-4

2.5-5.0

3-8

Power(kW)

37

75/90

75/90

90/110

110/132/160


Izmeklēšana