CE ir apstiprināts āmuru Mill mājputnu barību

āmuru mill ir viena veida modernu tehnoloģiju āmuru dzirnavām, kas sastāv no barības ieplūdes, āmuri, ekrāns, stienis un rotoru. Āmuri šūpoles galvenā rotora brīvi.

Produkta detaļas

āmuru mill ir viena veida modernu tehnoloģiju āmuru dzirnavām, kas sastāv no barības ieplūdes, āmuri, ekrāns, stienis un rotoru. Āmuri šūpoles galvenā rotora brīvi. Rotors spins lielā ātrumā, kamēr materiāls tiek nosūtīts uz padeves piltuvē. Materiāls ir triecienu ar āmuriem un tādējādi dzirnaviņas un tad krita cauri acs un izkraušanas ostu. To plaši lieto pārtikas, ķīmijas, šķiedrvielu un citu granulu materiālu.Līdzekļus un priekšrocības

1). pieņemot starptautiskos modernu tehniku, simpātiju istabu domāts kā ūdens piliens skaitlis. Ar speciālām divreiz simpātiju dizains, izvade var palielināt par 25 %. Ar āmuru regulējams ekrāna telpu un optimizēts sakārtot āmuru gabalu, tā var pilnībā tikties rupjām un ugunsdrošības smalcinā anas prasības. 2). ar darbības pilnībā atvērtas durvis, ekrāns ir nospriegotas ārpus un var uzturēt, un aizstāt viegli.

3). drošas un vides, ielaiduma roņu izvairās putekļus no pārpildīta un uzlabo darba apstākļus.

4). pārbaudīta ar augstu precizitāti balansēšanas mašīna, āmuru mill wonand #39; t pārvietojiet nedaudz palaižot to, kas samazina troksni un pagarina motora bearingand #39; s dzīvi.

5). Ēdināšana ar ātrumu kas reglamentē padeve, barotavu ar jostas transportlīdzekļos vai sevis attīrīšanas dzinējspēks padeves.


Galveno daļu barības āmuru MillIzmeklēšana