CE apstiprināto dzīvnieku barības āmuru Mill

Produkta apraksts = % 1. Tā tiek izmantota smalcināšanas izejvielas, vidējiem un lieliem lopu un aqua feed mills. To var izmantot arī zāli un aptieku naudas slīpēšana. Granulu izejvielām, piemēram, kukurūza, sorgo, kvieši, pupas utt. Var būt samaļ. 2. tas ir atvasināts no asaru apļa veida...

Produkta detaļas

Dzīvnieku barības āmuru Mill apraksts


CE Approved Animal Feed Hammer Mill


1. Dzīvnieku barības āmuru Milltiek izmantots slīpēšanas izejvielas, vidējiem un lieliem lopu un aqua barības rūpnīcās.Lopbarības āmuru Millvar izmantot arī zāli un aptieku naudas slīpēšana. Granulu izejvielām, piemēram, kukurūza, sorgo, kvieši, pupas utt. Var būt samaļ.

2. dzīvnieku barības āmuru Mill ir atvasināts nosaplēst loka tipa āmuru millun efektivitāti var uzlabot, 45 % - 90 %, salīdzinot ar vispārējo āmuru mill.

3. dzīvnieku barības āmuru Mill var radīt kvalificētu aqua barību ar pilnu slodzi, ar ₵0.8 ₵1 ekrānu un ievērojami samazināt ievārījumu. Rupja un smalka slīpēšana var tikt realizēta, nemainot ekrāniem.

4 tiesības aspirācija var veikt materiālu ātri iet cauri ekrānu, samazināt temperatūru slīpēšanas kameras un efektīvi palielināt produkciju.Dzīvnieku barības āmuru Mill attēlus

CE Approved Animal Feed Hammer Mill


Mūsu kompānija

Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu Co Ltdlauksaimniecības jomā ir aptuveni 20 gadu pieredzi, vispusīgu attīstību un izmantošanu. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun zinātnes andamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.
FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.

CE Approved Animal Feed Hammer Mill


Klientiem no visas pasaules

Mēs uzstāt, andquot; Ticībā andamp; Federāciju, izdomājiet andamp; Radošums, pakalpojumu andamp; sirsnība, noplūcu andamp; "Prestige" andquot; , arī mēs savu izcilu Randamp; D grupas ar sajūtu, inovācijas un sadarbība.

CE Approved Animal Feed Hammer MillSertifikāti


CE Approved Animal Feed Hammer MillHot Tags: priekšrocības, āmuru mill āmuru mill princips āmuru mill specifikācija kas ir āmuru mill Pašdarināts āmuru mill Pašdarināts āmuru mill plāni nerūsējošā tērauda āmura dzirnavas kas ir āmurs dzirnavām kā padarīt āmuru mill CE apstiprināto dzīvnieku barības āmuru mill, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana