Liellopu barības maisītājs / Vistas barības maisītājs / Zivju barības maisītājs

Šīs sērijas zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai galvenokārt tiek izmantots lopbarības, mājlopu un mājputnu barības, ūdens produktu barības, piedevu un ķīmisko vielu, rūpniecības u.tml.

Produkta detaļas


QQ 截图 20160718141939 副本 .jpg


Liellopu barības maisītājs / vistas barības maisītājs / zivju barības maisītājs
Šīs sērijas zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai galvenokārt tiek izmantots lopbarības, mājlopu un mājputnu barības, ūdens produktu barības, piedevu un ķīmisko vielu, rūpniecības u.tml.
1.JLNE zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai sastāv no divu skrūvju un izsmidzināšanas sistēmas. Uzpildes blīvējums ir paredzēts vārpstas galiem, lai uzlabotu sasprindzinājumu un novērstu noplūdi.
2.JLNE zivju barības maisītājs dzīvnieku barības jaudas diapazonam ir 2-20 T / h.


Zivju barības maisītājs dzīvnieku barības galvenajām iezīmēm
1. Zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai ir piemērots pulverveida, granulētu, pārslveida un bloķējošu materiālu sajaukšanai barībā, pārtikas produktos, ķīmiskās vielas, mēslošanas līdzekļos un citās nozarēs.
2. JLNE zivju barības maisītājam dzīvnieku barībai ir ātrs samaisīšanas ātrums, sajaukšanas periods / cikls no 30 līdz 120 sekundēm, augsta homogenitātes sajaukšanās iespēja (CV≤5%, pieejams 3%).
3.JLNE zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai aprīkot ar dubultu lāpstiņu, kurai ir augsta sajaukšanas viendabība.
4.JLNE zivju barības maisītājs dzīvnieku barības izvadīšanai pieņem pilnu bāzes tipa lielas atvēršanas durvis ar elektrisko vai pneimatisko spēku, tāpēc izlāde notiek ātri ar zemu materiāla atlikuma ātrumu.
5.JLNE zivju barības maisītājs dzīvnieku barības ķermenim var būt oglekļa tērauds, nerūsējošais tērauds un kompozītmateriāli. Visi ir obligāti.
6.Nav novirze ilgstošai sajaukšanai, pieejams daudz veidu šķidruma.
7.JLNE zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai, izmantojot ķēdes braukšanu, stingrības konstrukcija nodrošina ilgu laiku bez problēmām.
8.JLNE zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai, ko ražo 6 mm oglekļa tērauds un 8 mm oglekļa tērauda asmens.


Detalizēti attēli

pieteikties uz zivju barības maisītāju
zivju barības maisītājs dzīvnieku barībai jāpiemēro pulverveida lauksaimniecības produktam, piemēram, kukurūzas / graudaugu / pupiņu / graudaugu utt

QQ 截图 20160718133721 副本 .jpg

zivju barības maisītājs barības granulu līnijā
zivju barības maisītājam dzīvnieku barībai ir ļoti svarīga nozīme pilnīgā barības granulu līnijā, pēc tam, kad visi izejmateriāli ir sasmalcināti, zivju barības maisītājs tos vienmērīgi sajauc, lai sagatavotos granulēšanas etapam.

QQ 截图 20160922091636.png

Izmeklēšana