Oglekļa tērauda slūžām

Mūsu kompānija slūžām ir 10 vienības, proti, mazināt – pierādījums, Stiks necaurlaidīgs, spiediens-izturīgs, temperatūras izturīgi, devām, vakuums, mazgāšana un apakšposteņus var būt simtiem dažādu materiālu, piemēram, tērauda, oglekļa tērauda un nerūsējošā tērauda liešanas iespējas. Mēs profesionāli varam...

Produkta detaļas

Mūsu kompānija slūžām ir 10 vienības, proti, mazināt – pierādījums, Stiks necaurlaidīgs, spiediens-izturīgs, temperatūras izturīgi, devām, vakuums, mazgāšana un apakšposteņus var būt simtiem dažādu materiālu, piemēram, tērauda, oglekļa tērauda un nerūsējošā tērauda liešanas iespējas. Mēs varam profesionāli speciālu projektēšanas un izgatavošanas precīzu visu veidu nestandarta specifikācija ar sīki izstrādātām tehniskajām prasībām produktiem ar dažādām tērauda materiāli atbilstoši dažādiem rūpniecības, izejvielas, un darba stāvoklī un procesu.


Līdzekļu piemērošanu:

Galvenokārt izmanto barot un radītās cieto koncentrāta, pulveris, ultra šķidrai pulveris, izmantojot gaisa plūsmu pārvades, virsma sistēmu un citu procesu, kas nepieciešams, tikmēr tas var realizēt vēja bloķēta, gaisa bloķēta funkcijām, lai nodrošinātu stabilu pozitīvo un negatīvo spiedienu airpiping stāvoklī, to plaši izmanto ķīmijas, labību un eļļu, pārtika, barība, jauda, metalurģija, kalnrūpniecības, aptieka, celtniecības materiālu, tabakas , koksnes, lietuvju rūpniecība, tekstila, žāvēšana un virsma nozarēm.


Izmeklēšana