Kabeļa tekne

Sieta kabeļa tekne esam Vācijā tipa acu kabeļa tekne, franču tipa acs kabeļa tekne un grozu tipa acs kabeļa uztvērējā. Arī mēs varam pielāgot dažāda veida acu kabeļa tekne, kāpnes kabeļa tekne un kabeļa veids kabeļa tekne ir atkarīga no klientu pieprasījuma. Acs kabeļa uztvērēja Atvērt struktūra ļauj...

Produkta detaļas

Acs kabeļa tekne

Mums ir Vācijas tipa acu kabeļa tekne, franču tipa acs kabeļa tekne un grozu tipa acs kabeļa uztvērējā. Arī mēs varam pielāgot dažāda veida acu kabeļa tekne, kāpnes kabeļa tekne un kabeļa veids kabeļa tekne ir atkarīga no klientu pieprasījuma.

Acs kabeļa uztvērēja Atvērt struktūra ļauj maksimālā ventilācija un siltuma izkliedi kabeli, tāpat kā uzstādīts gaisa. Siltuma nav pulcēsies kopā, lai tā var ietaupīt enerģijas patēriņu un kabeļu veiktspējas optimizēšanai. Atvērta struktūra var izvairīties no ūdens, putekļu un gruži, lai novērstu baktēriju vairošanās viegli savākt. Tas ir tīrāka un var samazināt risku, ugunsgrēku vai citus drošības draudus.

Visas speciālas daļas, tostarp pagriezienus, trīs veidos, četri veidi, pārsedzes utt., tiks apstrādāts ar taisnu paplāte klātienē un nav nepieciešams tās gatavo rūpnīcā. Tas var ietaupīt dārgo pielāgošanas izmaksas un laiku, un ātrāk pabeigt projektu.

Acs kabeļa tekne ir plaši pielietojamas dažādās nozarēs, tostarp naftas, ķīmiskās vielas, tērauds, pārtikas un dzērienu, banku, transporta, biroja, datorklase un citus. Tā arvien vairāk baudīt klientu labā vietējā tirgū, gan ārzemēs.

Virsmas apstrāde: electrogalvanizing, electro galvanizētām cinka-niķeļa, dacromet, HDG (karstās cinkošanas), pasivēšana, elektrolītiskās pulēšana.


Siles taisni kabeļa tekne

Specifikācijas: Specifikācijas var pielāgot atkarīgs no projekta.

Ražošanas procesu: datorizētā projektēšana, mehāniskās un stieņos ražošanu;

Hot-dip cinkošana virsmas apstrāde.


Iezīmes:

Tā funkcijas elastīgu montāža, Ātrā uzstādīšana, vieglu apkopi, un to plaši izmanto elektriskās vadības sadales kabeļu un vadu ieguldīšanas iekštelpās, āra, kabeļu tranšejas, tuneļu un citu inženierzinātņu.


Izmeklēšana