Silin̦š Ring Die

Silin̦š mirst pielāgošanas gredzens mēs (FDSP) var ražot gredzenu mirst no dažādiem materiāliem, veidus un cauruma diametrs, kas ir saderīgi ar visām tops zīmolu pelletizers, piemēram, ANDRITZ, CPM, BUHLER, ZHENGCHANG, MUYANG, SHENDE utt. Lūdzu piedāvāt zīmējumu un specifikācijas gredzenu nomirst, ja...

Produkta detaļas

Silin̦š gredzenu mirst pielāgošanas
Mēs (FDSP) var ražot gredzenu mirst no dažādiem materiāliem, veidus un cauruma diametrs, kas ir saderīgi ar visām tops zīmolu pelletizers, piemēram, ANDRITZ, CPM, BUHLER, ZHENGCHANG, MUYANG, SHENDE utt.
Lūdzu piedāvāt zīmējumu un specifikācijas gredzenu nomirst, ja nepieciešams.Detalizētus attēlus

Feed Mill daļasNosaukums: gredzenu Die

Zīmols: FDSP

Oriģināls: Ķīna

Produktu veids:

MUYANG, FAMSUN, ZCME, CPM, Buhler, Andritz, HRZL, SDPM, AHHC, SZLH, KYM, MUZL, C600, TAIWANYIDA, TAIWANWANDEFU, 400D, ZHENGCHENG, HDJ008, Van dedzināšana.Produkta īpašības
1. pilna automātiskā CNC gredzenu mirst urbšanas iekārta tiek lietota pārliecinieties, precizitātes lielumu un granulas vienveidību, kā arī vienveidību gredzenu mirst valkā. Vakuuma termiskās apstrādes tehnoloģija nodrošina kvalitāti un darba dzīves gredzenu nomirst.
1. Rich gredzenu mirst apstrādes pieredze nodrošina dziļumu un atvēršanas attiecība pret gredzenu mirst, kas var apmierināt atšķirīgas prasības mājputnu un mājlopu aqua caurums barību, tādējādi uzlabo granulētas efektivitāti.
2. labuma veidošanā un augstu vienveidību, kas atrisina problēmu, kas rogas pārtraukums pirms grieztu.
3. lieljaudas un tāda paša izmēra ražošanas efektivitāte ir daudz augstākas nekā gredzenu mirst no citiem zīmoliem.Tērauda dies pelējuma


Mūsu nomirst ražo šādus tērauds:
· X46Cr13 (i.e.andquot;stainlessandquot; tērauda vai andquot; hroma-steelandquot;)
· 20MnCr5 (i.e.andquot;alloyandquot; tērauds)
· 18NiCrMo5 (t.i., līdzīgi 20MnCr·5, bet ar augstāku sakausējumu saturs).
X46Cr13 tērauda dies vakuuma / caur rūdīts. Termiskās apstrādes sasniedz 53 55HRc cietība uz virsmas un kodols. Augstu hroma saturs padara izturīgas pret koroziju. Lai gan tas ir dārgāka nekā parastā sakausējuma, X46Cr13 ir līdz šim visbiežāk izmantotais caur ārpus barības Miltrūpniecības materiāls.


Dies perfektu urbumu


FDSP gredzenu presformas ir ārkārtīgi precīzi un regulāri perforācija: andquot; medus combandquot; caurumi izkārtojums ir nevainojams.

Dziļu bedri, izmantojot ieroci urbis urbšanas: gredzena mirst caurumi masīva vienmērīgi, vienotu sieniņu biezumu starp caurumiem, lai nodrošinātu gredzenu mirst veiksmīgi strādā ar skrošu dzirnavas ar gludu virsmu, atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta. Ir svarīgi, lai uzlabotu sekmīgu un gredzenu mirst caurumus, lai temperatūru atšķirība samazinās, samazināt enerģijas patēriņu, palielināt jaudu un samazinātu zaudējumus FDSP sasniegt starptautiskā līmenī advanced uzturs poļu līmenis attiecas uz cietība gredzenu mirst, vienmērīgumu un gludumu caurumi.
Vakuuma termiskā apstrāde


1. piemēroti aizsardzības pastiprināšana vakuuma krāsns temperatūru nodrošina augstāku cietība un ietekmes stingrību.
2. zīmējuma temperatūras nodrošina bez plaisām gredzenu nomirst un maz valkāt caurumu un virsmu, kas uzlabo workinglife.
3. ar vienu un to pašu slodzes, pievienojot fona aizpildījuma gaisa spiediena uzlabos dieand #39; s dzesēšanas un cietību.
4. CNC vadības tehnoloģija nodrošina stabilitāti gredzenu nomirst.
Izmeklēšana