Alus, iesala uzglabāšanas tvertnes

Piemērošanu alus iesala uzglabāšanas tvertnē: silo uzglabāšanas inženierzinātņu helix tvertnēs tiek plaši izmantoti labības uzglabāšanas nozarē, barības nozares, pārtikas rūpniecības, celtniecības materiālu rūpniecības, Brewing rūpniecības, naftas rūpniecībā, vides aizsardzības nozarē, Ķīmijas inženierzinātņu nozares, jaunu enerģētikas nozares...

Produkta detaļas

Tiek piemēroti alus iesala uzglabāšanas tvertnes:

bunkurā uzglabāšanas tehnoloģijas plaši izmanto labības storageindustrybarības nozares,pārtikas rūpniecība, celtniecības materiālu rūpniecības, Alus ražošanas nozarē, Naftas rūpniecība, vides aizsardzības rūpniecības, Ķīmijas inženierzinātņu nozares, jaunu enerģētikas nozarē, un tā tālāk.


Funkcijasiesala alusuzglabāšanas tvertnes:

1. augstas stiprības

Thespiral steelsilosienas ir pastiprināts ar vertikālu stiffener un tas nosprostojies ar skrūvi staru. Tas ir liels spēks un laba izturība pret vēja, zemestrīces un sniega.

2. labs noslēgšanas funkcija

Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof, tāpēc mūsu bunkurā tērauda spirāli var izmantot, lai saglabātu celtniecības materiāli, piem., cements, ģipsis, vieglie pelni un izdedži, kā arī šķidrumu.

3. nelielu teritoriju aizņemšanas

Mazākais attālums starp spirāli steelsilos sasniedz 600mm.

4. īss būvniecības ciklu

Augsta līmeņa automātisku būvniecības vietā, nepieciešams only5 6 dienas 1000 tonnas spirāli steelsilo.

5. ilgu darba mūžu

25-30 gados sasniegt vislabāko kombināciju plāksnes dažāda biezuma spirāli steelsilo ķermeni.

6. jauks izskats

Jumts ir subulate un nav viegli uzkrāties putekļiem vai ūdeni. Nodalījums ir spīdošs un novērojamas ar sudrabaini līnijām.Materiāliiesala alusuzglabāšanas tvertnes:Crimping un šuvi kartes skice:
Priekšrocībasiesala alusuzglabāšanas tvertnes

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk than20 gadu experiencein skābbarības novietnes būvniecība.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši over20 komplektus, pārstrādes uzņēmumu un ražošanas jaudu reaches1 miljonus tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un cinkots tērauds Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērīšanai izmanto arī Lūkas un kāpnes ensurelong pakalpojumu dzīvi.Izmeklēšana