Biomasas Straw/koka skaidas Pelletizer/koncentrāta Mill

Biomasas degvielu ir sava veida cieto granulu degvielas izgatavoti no kukurūzas stiebriem, kviešu salmu, rīsu stiebru, zemesriekstu čaumalu, rīsu sēnalu, koku zari, lapas, zāģu skaidas, koka mizas cietos atkritumus utt. Šie materiāli tiek apstrādāti ar smalcināšanas, nospiežot un cilnis mazo stienis līdzīgu cietu granulu degvielas. Degviela ir ekstrudēta veltņiem un gredzenu zem kopējā temperatūru mirst. Degvielas blīvums ir par 0.9-1.6g/m³.

Produkta detaļas

Advantagesof biomasas zāģskaidu granulu mašīnu:
1. biomasas degvielu ir sava veida cieto granulu degvielas izgatavoti no kukurūzas stiebriem, kviešu salmu, rīsu stiebru, zemesriekstu čaumalu, rīsu sēnalu, koku zari, lapas, zāģu skaidas, koka mizas cietos atkritumus utt. Šie materiāli tiek apstrādāti ar smalcināšanas, nospiežot un cilnis mazo stienis līdzīgu cietu granulu degvielas. Degviela ir ekstrudētaveltņi un gredzenu mirtsaskaņā ar kopējo temperatūru. Degvielas blīvums ir par 0.9-1.6g/m³.
2. tehnoloģisko procesu: materiālu vākšanu---Drupināšanas------žāvēšanas Cilnis---iepakojuma
3 biomasas degviela: A jauna veida bio-enerģija, kas spēj sarunāties pieteikuma vieta malku, ogles, gāze utt, un plaši izmanto apkurei, dzīves krāsnis, rūpniecības uzņēmumu katlumājās, biomasas elektrostacijas utt.

Karsti Tags: kokskaidu granulu dzirnavu kokskaidu granulu rūpnīcu, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecības kokskaidu granulu mašīnu kokskaidu granulu dzirnavu kokskaidu granulu dzirnavas koksnes granulas dzirnavu koka dzirnavu mašīna, ko izmanto kokskaidu granulu dzirnavu kokskaidu granulu dzirnavu ražotājiem kokskaidu granulu pieņemšanas mašīna koksnes granulu mašīnu mazu kokskaidu granulu dzirnavu mazo kokskaidu granulu dzirnavas kokskaidu granulu dzirnavu mašīna


Bildes no cukura niedru granulu mašīnuTechnicalParameterofSunflower kātiņš Pellet pieņemšanas mašīna

Modelis

MZLH420

MZLH520

MZLH680

MZLH780

Capacity(t/h)

0.8-1.2

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

MainmotorPower(kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

FeederPower(kw)

2.2

3

4

4

RingDieDiameter(mm)

420

520

680

780

PelletDiameter(mm)

6-8

6-8

6-8

6-8Izmeklēšana