Biomasas salmu Pellet Mill Ring mirst mašīnu padarīt salmu granulu

granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģskaidas, salmu, koka, rīsu sēnalu, dzīvnieku barības un filiālēm, augsta blīvuma granulu degvielas veida. Granulas tiek izmantoti kā kurināmo apkures, elektrības ģenerēšanas un ūdens sildīšanas elektrostacija nozares, katlu rūpnīcām, utt.

Produkta detaļas

Koncentrāta ir jauns stils enerģiju, kas ir atjaunojamas, vides aizsardzība, tīrs.

Salmu granulu dzirnavas gredzenu mirst mašīnu produkta apraksts
granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģskaidas, salmu, koka, rīsu sēnalu, dzīvnieku barības un filiālēm, augsta blīvuma granulu degvielas veida. Granulas tiek izmantoti kā kurināmo apkures, elektrības ģenerēšanas un ūdens sildīšanas elektrostacija nozares, katlu rūpnīcām, utt.


Biomasas granulu ir pakāpeniski aizstāj rūpniecības degvielām, piemēram, elektroenerģijas, naftas, gāzes, akmeņogļu un tā tālāk.
Salmu granulu dzirnavu gredzenu mirst mašīnu izejvielām:
Gandrīz visi mežsaimniecības un lauksaimniecības atkritumu materiālu var pārveidot koksnes granulas, piemēram:
(1) kokskaidu granulu tehnoloģiju programmas (mežsaimniecības atkritumus)
(2) salmi, granulētas procesu (kviešu salmi, kukurūzas stublāji, rīsu stiebru)
(3) lopbarības daļiņas un briketēšanas procesu (miežu, lucernas zāles Pennisetum)
(4) dzīvnieku atkritumu apstrādes procesu (vistu mēsli, cūku mēsli)
(5) atkritumu apstrādes procesu shēmu (CSA - mēslojums)
Gala granulas var izmantot rūpniecisko apkures katlu un lielām spēkstacijām, kā arī mājas apkurei.
Izejvielas ir daļiņu izmērs ir 3-5mm vai mazāks. Ražot kvalitātes granulas ar labas mehāniskās izturības, izejvielas atbilst mitruma saturam ir jābūt starp vidēji 10 – 30 %.

Gala produktu priekšrocības:
1. augsta denisty
2. augstu degvielas vērtība
3. zema mitruma
4. zemu pelnu saturu
Gala produktu lielums ir 2-18mm, tas ir arī atkarīgs no jūsu prasībām!


Ierīces funkcijas
1. Highprecision sarežģīts spirālveida pieņemts tiešās pārraides, kas nodrošina augstāku transmisijas lietderības koeficientu.
2 vārpsta un conjoined dobu vārpstas ir izgatavoti no Vācijas ievesto strukturālo leģētā tērauda ūdens kalšanas, grūts pagrieziena termiskai apstrādei un accurat slīpēšanas, ar saprātīgu struktūru un vienotu cietības izmaiņas, kas uzlabo rezistenci nogurums un valkāt sastāvdaļu pretestību un nodrošina uzticamu un drošāku darbību.
3 Ministru kabineta lieldatoru ir izgatavots no augstas kvalitātes tērauda, precision lejot uiform biezums un kompaktu struktūru, kas nodrošina spēcīgāku atbalstu normālai darbībai.
4.Japanese importē precīzijas gultņus, kā arī ASV importēti nodilumu izturīga transmisijas daļā tiek lietoti heatresistant fluororubber naftas zīmogs un turklāt eļļošanas eļļas atgriešanas sistēmas ir īpaši piebilda, ar cirkulējošo dzesēšanas ķēdes eļļa un taimera naftas plūsmu eļļošana, kas nodrošina gultņus ieeļļot pilnībā un operāciju pieēdināt un uzticamu.
5. augstas kvalitātes kluss gultņi ar ilgāku lietošanas ilgums un drošākas braukšanas veiktspēja tiek lietoti kopā ar plānas eļļas cirkulācijas dzesēšanas eļļot un drošu un uzticamu darbību.
6. gredzena die veido highgrade nerūsējoša tērauda augstas hromniķeļa tērauds naudas sodu procesā ar saprātīgu unikālo kompresijas pakāpe un labāku kvalitāti, ilgāk pakalpojumu un zemākas ražošanas izmaksas.

Veikt augstas kvalitātes leģētiem tēraudiem, kā izejviela, gredzenu no šīs sērijas dzīvoklis bojā pelējuma, augstas stiprības, virsmas cietība var sasniegt HRC59 61, rūdīts slāņa dziļums 1,2 mm, ar spēcīgu nodiluma izturību, cietība ir mazāka par HRC3, lai novērstu plaisāšanu, šajā procesā, izmantojot bloku, ekscentriska valkā un tā tālāk, ievērojami uzlabojot pakalpojumu dzīves mirst!


Izmeklēšana