Biomasas žāvētāja

Apmēram trīs slāņu Drum žāvētāja: trīs kanālu žāvētājs ir jaunizstrādātu veida žāvētāja ar unikālu principu no žāvētāja rotācijas cilindra principa piejūgt krituma leņķis un gaisa fēns. Tas mainās rotācijas cilindra žāvētāju un lielgabarīta gaisa fēns, ar maza izmēra augstas siltuma priekšrocības smago...

Produkta detaļas

Bungu žāvētāja apmēram trīs slāņi:
Trīs kanālu žāvētājužāvētāja ar unikālu principa apvienoti no principa par jaunizstrādātu veidarotācijas cilindra žāvētājakrituma leņķis un gaisa fēns. Tā mainās rotācijas cilindra žāvētāju un lielgabarīta gaisa fēns, ar priekšrocības maza izmēra, augsta termiskā efektivitāte, nelielais svars, plašs lietojums, elastīgu temperatūras kontroli, arī plaši piemērota visu veidu pulveris, blokam, lokšņu materiālu, piemēram, zāģu skaidas, smiltis rūdas, smago minerālu pulveris, dzelzs rūdas, utt.


Struktūras principu:
Tehnoloģiju trīs kanālu Drum žāvētāja nāca no Vācijas, agrākais, tā sastāv no trīs koncentriski apļi bungas, zāģu skaidas materiālu ietek iekšējo drum drum vienā galā, tad plūsmu middle Drum kopiju plate pasākumā, tad atpakaļ uz ārējā cilindra, beidzot sausa materiāla neizdalās no gala drum , tāpat _ kā iet cauri trīs reizes rotācijas cilindra garums, tādējādi ievērojami samazināt iekārtu apjoms.


Funkcijas struktūra:
1 iekārtas griežas lēnām, ar maz nobrāzums, droša un uzticama, zemas uzturēšanas izmaksas; sprāgstvielu daļa ir noteikts ar sprādziendrošo struktūru.
2. Ēdināšana ātrums var būt noregulēts, viegli operācija.
3. lielas ražošanas jaudas, var nepārtrauktu darbību; lielu elastību operācijas, tas ļauj izejas produktu ir plaša diapazona ražošanas laikā, bet neietekmējot kvalitāti produktiem;
4. augstu automatizācijas pakāpi: iekārtas var automātiski pabeigt barot un izlādes procesa. Izplūdes gāzu temperatūru pieņem inteliģentas kontroles, savienojuma ātrumu barošanas ierīce, barības daudzums ir automātisko kontroli, lai nodrošinātu produktu sausumu, izplūdes temperatūra nav pārāk augsta, saglabājot enerģijas patēriņu.
5. salīdzinot ar tradicionālajiem vienslāņa cilindrs fēns, siltuma efektivitāti, ir palielinājusies par 40 % - 50 %; tilpuma siltuma nodošanu koeficients ir dubultā vienslāņa Drum žāvētāja;
6. ārējā slāņa ar siltumizolācijas segumu, enerģijas taupības efekts ļoti pieaudzis.
7 zāģskaidu ir ar labu krāsu pēc žāvēšanas, nav sakaltu i vai sadegušo fenomens, visai, žāvēšanas procesā tiek apvienots ar gaisa žāvēšanas, var veikt materiālu mitruma zem 15 % pēc žāvēšanas.

Tehniskie parametri:


Modelis
YLHG1YLHG2YLHG3YLHG4YLHG5
OrganizācijaInside diameter(mm)17002450265028503700
Length(mm)800080009100900010000
Rotācijas speed(r/min)Procesu var pielāgot
Capacity(t/h)12345
Ieplūdes temperaturel(°C)andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500
IzejvielaZāģu skaidas
Moisyure(%)45
Noieta tirgus temperatuer(°C)8080808080
Powder(kW)2.2*23*24*24*45.5*4
Izmeklēšana