Lielas jaudas elektrisko atkritumu koka palešu Chipper mašīna

Koksnes chipper tiek lietoti, lai veiktu koksnes skaidas, koka gabalus, kas speciāli paredzētas apaļā žurnālus, kluču, meža darbinieku un tā tālāk. Lietotājs var izvēlēties saskaņā ar savu vajadzību.

Produkta detaļas

Koksnes chipper ieviešana
1. plašs lietojums: koksnes chipper tiek lietoti, lai veiktu koksnes skaidas, koka gabalus, kas speciāli paredzētas apaļā žurnālus, kluču, meža darbinieku un tā tālāk. Lietotājs var izvēlēties saskaņā ar savu vajadzību.
2. augsta efektivitāte: bungas šmaugāks sērija sastāv no sēdekļa, nazi rotors, augšējā un grunts veltnis, hidrauliskā spiediena sistēmas barošanai un kontroles system.structure ir kompakts. Tātad tas var dot produkciju.
3. sen pakalpojumu dzīvi: Cutter pieņem nodilumu izturīga pret hromu plate struktūru, ievērojami pagarina ekspluatācijas laiku. 4. plaši izmanto: šmaugāks filiāles var izmantot celulozes papīra, MDF, OSB, kokskaidu plātnes, fiberboard, koka skaidas, padarot augu, kurināmā sadedzināšanas katlu utt.
5. ar zemu enerģijas un troksnis: sēdekļa pieņem augstas stiprības tērauda plāksnes metināšanā un vispārējo stresa novēršanas attieksmi.
6. viegli darboties un uzturēt vienkāršu: Chip garumu var pielāgot dažus range.the barība ir divas formas, kas ir horizontālas vai inclined.it ir divi izkraušanas tādos veidos, kas ir augšējā izkraušanas un lietotājiem izvēlēties izlādes apakšējā.

ItemNo.

koksnes chipper mašīnu YLGX2113

WoodChipperStyles

-WithSpecialmaterialblade

-WithKniferoll

-WithFeedingandsqueezingparts

TechnicalParameters

-Jauda: 90-132m 3/h

-Rotordiameter: 1300mm

-Numberofknives: 4 * 2pieces

-Feedopening: 400 * 1250mm

-Rotorspeed: 375 apgr. /min.

-Netweight: 20000kg

Funkcijas

-CEandamp; ISOandamp; SGS

-Overloadprotectingsystem

-Siemensmotor

-Lowpowerconsumption

-PatentNo.: ZL201420054885

PackingDetails

woodenboxorIronCrate

MOQ

1set

Maksājumu

L/C, T/T, WesternUnion, MoneyGram

Garantijas

1 gads


Detalizētu informāciju par mūsu koksnes cirtņi


Izmeklēšana